LT EN RU
Naujienos

2019-02-13 Alytaus regiono vežėjų susirinkimas

Gerbiami Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos „LINAVA“ Vilniaus, Alytaus, Panevėžio regionų bei Keleivinio transporto nariai bei kandidatai į narius, vadovaujantis asociacijos „LINAVA“ 2019 m. sausio 9 d. prezidiumo nutarimu, maloniai kviečiame Jus dalyvauti 2019 metų asociacijos LINAVA organizuojamuose regioniniuose susirinkimuose, kurie vyks:

Krovininio transporto narių  ir kandidatų į narius susirinkimai regionuose:

1.     Vilniaus regiono narių ir kandidatų į narius susirinkimas: 2019 m. vasario 12 d., antradienis, viešbučio „Karolina Park Hotel“ konferencijų centro „Karolina“ konferencijų salėje (Sausio 13-osios g. 2, LT-04343 Vilnius). Regiono narių susirinkimo darbo pradžia – 11.00 val. Dalyvių registracija prasideda 10.00 val. ir baigiasi 11.00 val.

2.     Alytaus regiono narių ir kandidatų į narius susirinkimas: 2019 m. vasario 13 d., trečiadienis, viešbučio „Royal SPA Residence Birštonas“ konferencijų salėje (Pakalnės g. 3, LT-59206 Birštonas). Regiono narių susirinkimo darbo pradžia – 11.00 val. Dalyvių registracija prasideda 10.00 val. ir baigiasi 11.00 val.

3.     Panevėžio regiono narių ir kandidatų į narius susirinkimas: 2019 m. vasario 14 d., ketvirtadienis, viešbučio „Nykščio Namai“ konferencijų salėje (Liūdiškių g. 18, LT-29130 Anykščiai). Regiono narių susirinkimo darbo pradžia – 11.00 val. Dalyvių registracija prasideda 10.00 val. ir baigiasi 11.00 val.

Keleivinio transporto narių ir kandidatų į narius susirinkimas:

Keleivinio transporto narių ir kandidatų į narius susirinkimas: 2019 m. vasario 15 d. ketvirtadienis, „Linavos“ mokymo centre (Jankiškių g. 41, 3-as a., 02300 Vilnius). Regiono narių susirinkimo darbo pradžia – 11.00 val. Dalyvių registracija prasideda 10.00 val. ir baigiasi 11.00 val.

 

Vilniaus, Alytaus, Panevėžio regionų narių ir kandidatų į narius susirinkimų darbotvarkė:

1.     Asociacijos „LINAVA“ prezidento ataskaita.

2.     Asociacijos „LINAVA“ prezidiumo nario (-ių) ataskaita.

3.     Asociacijos „LINAVA“ generalinio sekretoriaus ataskaita.

4.     Kandidatų į asociacijos „LINAVA“ prezidento postą kėlimas.

5.  Asociacijos „Linava“ įstatų pakeitimų pristatymas.

6.  „Mobilumo“ paketo, DU apmokestinimo, kelionės leidimų ir kitų kelių transporto verslo problemų aptarimas.

7.  Asociacijos „Linava“ narių pasisakymai ir pasiūlymai

8.  Kiti klausimai.

 

Keleivinio transporto narių ir kandidatų į narius susirinkimo darbotvarkė:

1.     Keleivių vežėjų diskusija su Susisiekimo ministerijos, Konkurencijos tarybos ir LTSA atstovais dėl viešojo transporto perspektyvos ir ateities.

2.     Asociacijos „LINAVA“ prezidento ataskaita.

3.     Regiono prezidiumo nario ataskaita.

4.     Asociacijos „LINAVA“ generalinio sekretoriaus ataskaita.

5.     Keleivinio transporto tarybos rinkimai.

6.     Asociacijos „Linava“ įstatų pakeitimų pristatymas.

7.     Kandidatų į asociacijos „LINAVA“ prezidento postą kėlimas.

8.   Kiti klausimai.

Regioniniame susirinkime asociacijos nariai atstovaujami tokia pačia tvarka kaip ir kongrese. Informacija apie dokumentus, kuriuos reikia pateikti registruojantis, nurodyta priede „Atmintinė dėl dokumentų, įrodančių teisę atstovauti juridinį asmenį regioniniame susirinkime“.

Pažymime, kad remiantis asociacijos „LINAVA“ įstatų 6.4. punktu kandidatai į asociacijos „LINAVA“ narius regioniniuose susirinkimuose dalyvauja be balso teisės.

Norinčių kandidatuoti į prezidentus atkreipiame dėmesį, kad, vadovaujantis asociacijos LINAVA įstatais prezidentu gali būti tik juridinių asmenų – asociacijos narių atstovai, turintys ne mažiau kaip dviejų metų veiklos patirtį transporto versle juridinio asmens savininkai ir/ar dalyviai ar vadovai. Juridinio asmens savininkai ir/ar dalyviai privalo turėti ne mažiau kaip 1/10 atstovaujamos įmonės akcijų arba pajų.

Daugiau informacijos apie regioninius susirinkimus rasite: www.linava.lt. Iškilus klausimams kreipkitės Tel. Nr. (8 5)  278 65 01  arba el. p. office@linava.lt

Maloniai kviečiame dalyvauti!

Priedai:

1. atmintinė dėl dokumentų, įrodančių teisę atstovauti juridinį asmenį regioniniame susirinkime;

2. įgaliojimo pavyzdys (jei reikia, registracijai pateikti užpildytą).

Pagarbiai,

Generalinis sekretorius Mečislavas Atroškevičius