LT EN RU
Naujienos

„IAA 2018“ parodoje komercinių automobilių gamintojai pristatys savo naujoves

2018 rugsėjo 18

67-oji automobilių paroda „IAA 2018″ vyks šiemet rugsėjo 20–27 dienomis Hanoveryje (Vokietija). Tai tarptautinė automobilių paroda, pastaruosius 20 metų vykstanti kasmet (kas antrus metus vyksta Frankfurte). Tai yra didžiausia komercinių automobilių paroda pasaulyje, kurioje dalyvauja garsiausi automobilių gamintojai, pristatantys ne tik savo modelius, bet ir jų dalis bei priedus.  „IAA 2018″ paroda – tai vieta sužinoti naujausias automobilių pramonės ir sektoriaus ateities tendencijas.

Parodoje dalyvaus tokie pasauliniai gamintojai kaip IVECO, ISUZU, DAF, FORD, MAN, MERCEDES, VOLVO. IVECO stendas tarptautinėje automobilių parodoje „IAA 2018“ kartu su SHELL bus mažo teršalų išmetimo zona (100 % atsisakius dyzelinių variklių) – bus demonstruojamas visas asortimentas alternatyvių šiandien rinkoje parduodamų transporto priemonių su elektriniais, suspaustų ir suskystintų gamtinių dujų (SGD) varikliais, skirtų įvairiems poreikiams – nuo keleivinių automobilių iki tolimųjų pervežimų transporto priemonių.

2016 m. „IAA“ parodoje dalyvavo daugiau kaip 2 tūkst. dalyvių iš 52 pasaulio šalių, apsilankė beveik 250 tūkst. lankytojų, užimamas plotas siekė 270 tūkst. kv. m. ploto.