LT EN RU
Naujienos

„Lietuvos Davose“ pristatomas hakatonas „Hack4Linava“, o viceprezidentas V. Bučinskas dalyvaus diskusijoje apie karo poveikį vežėjams

2022 gegužės 25

Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos „Linava“ vadovų komanda trečiadienį dalyvauja didžiausiame šalies verslo, politikos ir visuomenės lyderių forume „Lietuvos Davosas 2022“. Jame pristatomas jau šį savaitgalį įvyksiantis ir pirmą kartą Lietuvoje organizuojamas transporto verslo hakatonas „Hack4Linava“, o asociacijos viceprezidentas Vytas Bučinskas dalyvaus diskusijoje apie karo Ukrainoje poveikį transporto sektoriui.  

Asociacijos generalinio sekretoriaus Zenono Buivydo teigimu, dalyvaudami lietuviškajame Davose turime galimybę pristatyti ne tik unikalų, pirmą kartą Lietuvoje organizuojamą transporto verslo hakatoną.

„Tai – puiki proga vienoje vietoje su politikos ir verslo elito atstovais kalbėtis apie mūsų sektoriaus iššūkius, kurių pastaruoju metu kyla vis daugiau ir ieškoti būdų, kaip spręsti problemas. Dedame maksimalias pastangas, kad transporto sektorius būtų girdimas, matomas ir įsiklausoma į vežėjų sunkumus“, – sako Z. Buivydas.

Be to, asociacijos „Linava“ viceprezidentas Vytas Bučinskas šiandien, gegužės 25 d., 15.40 val. dalyvaus verslo ir politikos lyderių diskusijoje „Kaip karas Ukrainoje keičia Lietuvos transporto ir logistikos verslo ateitį?“. Jos metu apie vežėjams aktualius klausimus jis diskutuos su susisiekimo ministru Mariumi Skuodžiu, kitais verslo ir valstybinio sektoriaus lyderiais.

Asociacijos Inovacijų ir transporto politikos sekretoriaus Andriaus Burbos teigimu, džiugu, kad šiame prestižiniame verslo ir politikos lyderių renginyje galime pristatyti hakatoną „Hack4Linava“, kuris jau sulaukė didžiulio susidomėjimo ir dalyvių gausos – jau registravosi daugiau nei 50 norinčiųjų varžytis dėl geriausių idėjų.

„Jau poryt, pirmąją hakatono dieną, bus suformuotos kūrybinės komandos, kurios per tris dienas turės paruošti unikalius verslo pasiūlymus transporto sektoriaus opioms problemoms spręsti, o sekmadienį paaiškės geriausių idėjų autoriai, kurių laukia 6 tūkst. eurų prizinis fondas. Su komandomis dirbs mentoriai, kurie patars ir nukreips tinkama linkme. Taigi bus ieškoma būdų, kaip spręsti vežėjams kylančius iššūkius. Na, o lietuviškajame Davose mūsų stendas sulaukia vis didesnio susidomėjimo“, – sako forume dalyvaujantis A. Burba.

Lietuviškajame Davose dalyvauja asociacijos „Linava“ generalinis sekretorius Zenonas Buivydas, viceprezidentas Vytas Bučinskas, Inovacijų ir transporto politikos sekretorius Andrius Burba, Prezidiumo patarėjas Vytautas Naudužas ir kiti komandos nariai, kurie ne tik pristato hakatono koncepciją, bet susitikimuose su verslo ir politikos atstovais diskutuoja apie vežėjams pastaruoju metu kylančius iššūkius ir ieško galimų sprendimų būdų.


Grįžti
KLAUSK