LT EN RU
Naujienos

„Linava“ nepritaria administracinės naštos didinimui

2018 lapkričio 17

Lietuvos nacionalinė vežėjų automobiliais asociacija „Linava“ nepritaria administracinės naštos didinimui keleivinio transporto vežėjams.

„Linava“ pateikė komentarą Susisiekimo ministerijos parengtam Vyriausybės nutarimo projektui dėl Transporto lengvatų įstatymo įgyvendinimo. Keičiant dabar galiojantį nutarimą siekiama numatyti, kad savivaldybės arba jų įgaliotos įstaigos, Susisiekimo ministerija ir Lietuvos transporto saugos administracija, norėdamos įsitikinti ataskaitų apie su nuolaida parduotus važiavimo keleiviniu transportu bilietus teisingumu, savo nustatyta tvarka iš vežėjų periodiškai reikalauja papildomų ataskaitų ar dokumentų kopijų arba teisės aktų nustatyta tvarka tikrina reikiamus dokumentus vežėjų patalpose.

„Linava“ pateikė Susisiekimo ministerijai savo išvadą, kad reikalavimas teikti periodines ataskaitas  prieštarauja Administracinės naštos mažinimo įstatymui ir  neprisideda prie administracinės naštos mažinimo ir nepasieks nustatytų tikslų, todėl nepritariame projekto nuostatoms.