2019 balandžio 25

„Linava“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį su VLVK


susit2

Balandžio 24 d. „Linavos“ generalinis sekretorius Mečislavas Atroškevičius pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Vidurio Lietuvos vežėjų klubo (VLVK) prezidentu Romu Vosyliumi.

Bendradarbiavimo sutartyje tarp asociacijos ir kovo mėnesį įkurto vežėjų klubo numatoma veikti siekiant bendrų tikslų transporto sektoriuje.

R.Vosylius ir M.Atroškevičius sutartį pasirašė neįvykusio „Linavos“ XXXV kongreso dalyvių akivaizdoje. R.Vosylius kongrese dalyvaujančius vežėjus pakvietė prisijungti prie klubo veiklos.

Daugiau kaip mėnesį veikiantis Vidurio Lietuvos vežėjų klubas siekia suvienyti nemažos Lietuvos dalies vežėjus ir atstovauti jų interesus. Klubo idėja buvo brandinta jau kurį laiką, nes pastaruoju metu kilo nemažai klausimų dėl vežėjų interesų atstovavimo, ypač Kauno regione. Todėl į naują vežėjų klubą pirmiausia susibūrė kauniečiai, tačiau kviečiami prisijungti ir aplinkinių regionų vežėjai, kurie jaučia, kad suvienijus jėgas kylančius klausimus išspręsti lengviau.

Pastaraisiais metais transporto sektorius susiduria su iššūkiais – bandymais reguliuoti rinką, taip pat keisti verslo sąlygas, todėl vežėjams reikia struktūrų, kuriose dirbdami suvienytų jėgas ir lengviau įveiktų kylančias kliūtis.