LT EN RU
Naujienos

„Linavoje“ – apie naujausius Europos technologinius sprendimus

2018 gruodžio 03

Lapkričio 30 d. asociacijos „Linava“ atstovai susitiko su skaitmeninės krovinių pervežimo platformos „Everoad“ atstovu Rytų Europai Alexandre Vignal. Susitikime dalyvavo „Linava“ Ryšių su užsienio šalimis komiteto pirmininkas Oleg Tarasov, asociacijos sekretorius paslaugų plėtrai ir inovacijoms Zenonas Buivydas bei Paslaugų vystymo vadovė Nijolė Badikonienė.

„Linavos“ atstovai išklausė informaciją apie platformą „Everoad“. Tai naujoviškas skaitmeninis sprendimas, leidžiantis krovinio siuntėjui (pradedant didelėmis tarptautinėmis kompanijomis ir baigiant vietinėmis smulkaus ir vidutinio verslo įmonėmis) rasti geriausią vežėją už geriausią kainą visoms jų siuntimo reikmėms visoje Europoje – nuo FTL iki kelių padėklų.

„Everoad“ platforma sudaro galimybę surasti patikimus partnerius vienkartinių ir reguliarių krovinių pervežimui. Šis technologinis sprendimas leidžia sumažinti vežėjams tuščiomis nuvažiuotus kilometrus ir rasti pageidaujamos rūšies krovinius gabenimui visoje Europoje. Platformoje jau yra užsiregistravę daugiau kaip 3000 vežėjų, turinčių 200 tūkst. vilkikų parką.

Kaip pasakojo Alexandre Vignal, patikimumas, paslaugumas, tikslumas – pagrindinės platformos savybės. Besinaudojantiems šia platforma, apmokėjimas už krovinių pervežimą atliekamas per 30 dienų arba per 72 valandas, jei yra pasirašytas susitarimas dėl „Express“ apmokėjimo.