LT EN RU
Naujienos

„Linavos“ draudimo bendrovei – žalia šviesa

2019 liepos 31

„Linavos“ prezidiumas nusprendė draudimo bendrovės projektą tęsti neinvestuojant į tai papildomų asociacijos lėšų.

Prezidiumo posėdyje prezidentas Romas Austinskas informavo prezidiumo narius, kad jau pasirašytos sutartys su dalimi papildomų investuotojų į draudimo bendrovę, su kai kuriais derybų procesai tebevyksta ir jiems pabaigti reikia daugiau laiko.

Investuotojų į draudimo bendrovę ieškoma gavus Lietuvos banko rekomendaciją į steigiamą draudimo bendrovę pritraukti papildomas investicijas.

„Įgyvendiname Lietuvos banko rekomendacijas, tęsiame derybas su potencialiais bendrovės akcininkais. Tikimės, kad artimiausiu metu vežėjams galėsime pasiūlyti šios draudimo bendrovės produktus, kurie bus patrauklūs ir konkurencingi, nes draudimo bendrovės specialistai tikrai gerai išmano transporto rinkos subtilybes“, – sako „Linavos“ prezidentas Romas Austinskas.

Investavimo sąlygos ir kitos detalės su potencialiais investuotojais derinamos jau kurį laiką. Kai kurios bendrovės sprendimus dėl investavimo priėmė greičiau, kai kurioms procedūroms atlikti reikia daugiau laiko. Derybinė grupė nuosekliai laikosi sudaryto reikalingų veiksmų plano, atlieka reikalingus darbus, kad „Linavos“ vežėjų interesai būtų apsaugoti, o kartu ir įgyvendintos Lietuvos banko rekomendacijos.