LT EN RU
Naujienos

„Linavos“ draudimo bendrovės steigimas – finišo tiesiojoje

2019 gegužės 09

Gegužės 7 d. vykusiame „Linavos“ prezidiumo posėdyje buvo aptartas numatomas susitikimas su Lietuvos banko Priežiūros tarnyba.

Lietuvos banko Priežiūros tarnyba informavo „Linavą“, jog iš esmės baigė nagrinėti UAB „Linavos rizikų valdymas“ paraišką dėl draudimo veiklos licencijos išdavimo. Siekiant išklausyti paraiškos vertinimo rezultatus gegužės 13 d. „Linavos“ viceprezidentas, steigiamos draudimo bendrovės valdybos narys Marjan Svirko, prezidiumo narys Artūras Telmentas, generalinis sekretorius Mečislavas Atroškevičius bei keletas vežėjų susitiks su Lietuvos banko Priežiūros tarnybos atstovais.

Kaip žinoma, „Linava“ jau yra užbaigusi visus privalomus veiksmus steigiant draudimo bendrovę. Balandį buvo pasirašyta ir notaro patvirtinta UAB „Linavos rizikų valdymas“ ir asociacijos „Linava“ sutartis dėl papildomos 1,3 milijono eurų vertės akcijų emisijos. Draudimo bendrovės steigimo procesus „Linava“ pradėjo 2018 metų rugpjūtį.

Gegužės 7 d. vykusiame prezidiumo posėdyje buvo aptarti artėjančio pakartotinio rinkiminio XXXV kongreso organizaciniai klausimai, viceprezidentas, Krovininio transporto tarybos pirmininkas Marjan Svirko pristatė tarybos priimtus sprendimus.