LT EN RU
Naujienos

„Linavos“ kreipimasis į vežėjus: „Nepraraskime budrumo“

2020 liepos 17

„Linava“ ragina vežėjus neprarasti budrumo siekiant apsaugoti nuo koronaviruso keliamų pavojų savo įmonių darbuotojus ir savo verslą.

Šiandien galime pasidžiaugti, kad pirmas pandemijos etapas Lietuvos transporto įmonėms praėjo be didesnių incidentų – situacija buvo pakankamai gerai suvaldyta, operatyviai ir tinkamai įgyvendintos sveikatos apsaugos specialistų rekomendacijos, kurios padėjo išvengti ženklesnių problemų ir praradimų.

Vežėjai ir jų darbuotojai visą karantino laiką buvo priešakinėse linijose kartu su prekybos darbuotojais ar medikais, todėl reikia įvertinti vežėjų indėlį į tai, kad gyventojai buvo aprūpinti būtinomis medicinos priemonėmis, maisto produktais ir kt. Todėl ir toliau, planuojant veiklą, nereikėtų pamiršti būtinų saugumo priemonių – reikalingos dezinfekcijos ir apsaugos priemonių naudojimo, nuolatinio darbuotojų sveikatos stebėjimo ir operatyvaus reagavimo į bet kokį abejotiną atvejį.

Pastarosiomis dienomis Kaune buvo fiksuotas dalies transporto įmonės darbuotojų užsikrėtimas koronavirusu. Po šio atvejo tapo akivaizdu, kad kiekvienas vežėjas yra atsakingas ne tik už savo bendrovę ir darbuotojus, bet ir už viso sektoriaus sklandžią veiklą. Todėl raginame elgtis pilietiškai ir atsakingai, rūpintis įmonių darbuotojais kaip savo šeimos nariais, nes darbuotojai visuomet yra  pati vertingiausia bet kurio verslo dalis. Tokiu būdu vežėjai ne tik prisidės prie savo verslo sėkmės, bet ir viso sektoriaus sklandžios veiklos ir visuomenės saugumo užtikrinimo.

„Linavos“ generalinis sekretorius Mečislavas Atroškevičius