LT EN RU
Naujienos

„Linavos“ prezidiume – darbo nuotaikos

2018 gruodžio 06

Gruodžio 5 d. „Linavos“ prezidiumo posėdyje buvo priimti sprendimai, reikalingi užtikrinant sklandų asociacijos darbą.

Nepaisant bandymų sukelti sumaištį, prezidiumo posėdyje darbas vyko konstruktyviai. Prezidiumo nariai ir tiesioginės posėdžio transliacijos žiūrovai išklausė informaciją apie „Linavos“ draudimo bendrovę. Bendrovės vadovas Saulius Peleckas pristatė institucijų reakciją į „Linavoje“ vykstančius įvykius, tačiau apibendrindamas pažymėjo, jog draudimo bendrovė turi būti įkurta siekiant kuo geresnių verslo sąlygų asociacijos nariams.

Prezidiumo posėdyje taip pat buvo svarstyti klausimai dėl „Linavos“ finansų, narystės asociacijoje klausimai, patvirtintas prezidiumo posėdžių darbo grafikas, išspręsti klausimai, būtini organizuojant gruodžio 12 dieną vyksiantį „Linavos“ kongresą.

Nepavyko bandymai iš prezidiumo posėdžio pašalinti Kauno regiono atstovą Romą Vosylių. Vadovaujantis Registrų centre fiksuota informacija apie prezidiumo sudėtį ir „Linavos“ valdymą, prezidiumo nariai atliko savo darbą. Gruodžio 6 d. „Linava“ gavo Vilniaus miesto apylinkės teismo sprendimą, kad yra atmestas prašymas „Linavai“ uždrausti organizuoti prezidiumo posėdžius dalyvaujant Romui Vosyliui.