LT EN RU
Naujienos

„Linavos“ prezidiume – garantijos dėl draudimo bendrovės

2019 rugpjūčio 16

Asociacijos „Linava“ prezidiumo posėdyje dalyviai išklausė informaciją, kad Lietuvos bankas yra pozityviai nusiteikęs dėl „Linavos“ draudimo bendrovės, kur šiuo metu asociacija atlieka akcininkų struktūros pakeitimus.

Rugpjūčio 14 dieną vykusiame „Linavos“ prezidiumo posėdyje steigiamos draudimo bendrovės vadovas Saulius Peleckas ir „Linavos“ prezidentas Romas Austinskas pristatė Lietuvos banke vykusio susitikimo rezultatus. Prezidiumo nariams buvo pasakyta, jog Lietuvos banko darbuotojai, reaguodami į draudimo brokerių skleidžiamas kalbas, patvirtino, kad Lietuvos bankas pozityviai vertina atliekamus veiksmus. Šiuo metu vyksta darbai, reikalingi akcininkų struktūrai pakeisti. „Linavos“ atstovai Lietuvos banke išgirdo, jog jokių pretenzijų dėl draudimo bendrovės verslo plano nėra, dabar laukiama, kaip „Linava“ pakeis akcininkų struktūrą.

Posėdyje „Lienavos“ generalinis sekretorius Mečislavas Atroškevičius pristatė situaciją po teismo nutarties dėl „Linavos“ ginčo su Valstybine mokesčių inspekcija (VMI). Jis pasakojo, jog VMI, atsižvelgdama į „Linavos“ kreipimąsi ir jame išdėstytus argumentus, priėmė sprendimą per pusę sumažinti paskirtus delspinigius. Prezidiumo posėdyje buvo priimtas sprendimas, kad daugiau jokių veiksmų šiuo klausimu nebus imtasi, mokėtini mokesčiai, baudos ir delspinigiai bus mokami pagal su VMI suderintą grafiką. Prezidiumas „Linavos“ generalinį sekretorių įgaliojo tartis dėl mokestinės paskolos trūkstamai mokesčių sumai padengti.

Prezidiumo nariai posėdžio metu taip pat pasveikino kolegą Romą Vosylių su gimtadieniu. UAB „Jotvainis“ vadovas rugpjūčio pradžioje šventė 60-ąjį jubiliejų.

Antra „Linavos“ prezidiumo posėdžio dalis buvo skirta strateginei veiklos ir komunikacijos planavimo sesijai. Jos metu prezidiumo nariai ir „Linavos“ sekretoriato darbuotojai kartu su konsultantais siekė išsigryninti asociacijos tikslus ir uždavinius, skyrė laiką dabartinės situacijos įvertinimui ir priemonių pakeisti situaciją paieškai.

 


Grįžti
KLAUSK