LT EN RU
Naujienos

„Linavos“ prezidiumo posėdyje – organizaciniai klausimai

2020 spalio 15

Asociacijos prezidiumo nariai spalio 14 d. vykusiame posėdyje svarstė klausimus dėl regioninių susirinkimų ir XXXVII kongreso organizavimo. Išklausę teisininkų išvadų, „Linavos“ prezidiumo nariai balsų dauguma nusprendė netenkinti  Kauno regiono vežėjų 2020-09-29 paraiškos dėl neeilinio Kauno regioninio susirinkimo sušaukimo, nes tam nėra teisinio pagrindo.

 

Teisininkai prezidiumo nariams rekomendavo atkreipti dėmesį į tai, kad asociacijoje prezidiumo 2019-12-11 nutarimu buvo sušaukti eiliniai rinkiminiai regioniniai susirinkimai, pagal  asociacijos  prezidiumo nutarimus nuspęsta pakartotinį Kauno regiono vežėjų rinkiminį susirinkimą šaukti po to, kai Lietuvoje bus atšauktas karantinas bei valstybės lygio ekstremali situacija. Taip pat atkreiptas dėmesys į tai, kad asociacijos įstatai nenumato galimybės atšaukti prezidiumo nario pasibaigus jo kadencijai. Be to, Vilniaus miesto apylinkės teismas atmetė ieškinį dėl Kauno regiono vežėjų susirinkimo sušaukimo pagal Kauno regiono vežėjų 2018-10-09 paraišką. Teisininkai taip pat atkreipė dėmesį į tai, kad šiuo metu vis dar vyksta teisminiai ginčai dėl Asociacijos naujos regioninių susirinkimų šaukimo ir darbo tvarkos.

Prezidiumo nariai taip pat išklausė informaciją ir aktyviai palaikė „Linavos“ dalyvavimą tarptautinio transporto inovacijų forumo organizavime. Forumas vyks šių metų lapkričio 5 dieną, ketvirtadienį, VGTU „Aula Magna“ salėje, Saulėtekio al. 11, Vilniuje. Forumo tema – „Skaitmeninė transformacija logistikoje: Naujovės, kurios turės esminę įtaką ateityje“. „Linavos nariai kviečiami šiame forume dalyvauti nuotoliniu būdu arba gyvai nemokamai. visos dienos „Tarptautinį transporto inovacijų forumą“ organizuoja „Transporto inovacijų asociacija“. Platesnė informacija asociacijos nariams bus pateikta atskiru pranešimu.

Prezidiumo posėdžio metu buvo aptartas kitų metų „Linavos“ biudžeto priėmimo grafikas. Buvo sutarta, kad parengus biudžetą, jo svarstymui  tikslinga skirti atskirą prezidiumo posėdį.