2020 vasario 11

„Linavos“ regionuose keliami kandidatai į prezidiumo narius


kelias_sunkvezimis

Vasario 11 d. jau buvo patvirtinti du kandidatai į prezidiumo narius. Tai kandidatai Klaipėdos ir Šiaulių regionuose.

„Linavos“ Kandidatų į asociacijos prezidentus, prezidiumo ir revizijos komisijos narius vertinimo komisija patvirtino, kad kandidatams į prezidiumą keliamus reikalavimus atitinka Klaipėdos regiono vežėjas Gintautas Šiaškus, bendrovės „Klaipėdos transekspedicija“ direktorius bei Šiaulių regiono vežėjas Donatas Damašas, bendrovės „Vigidas transport“ direktorius.

Kandidatų į asociacijos prezidentus, prezidiumo ir revizijos komisija savo darbą tęsia toliau, yra tikrinamos kitų dokumentus pateikusių kandidatų atitikimas keliamiems reikalavimams. Iš viso komisijai yra pateikti 7 kandidatų dokumentai, jie atstovauja visus „Linavos“ regionus, laukiama ir kitų kandidatų paraiškų. Regionų kandidatų patikrinimo aktai bus paskelbti „Linavos“ interneto puslapyje ir atitinkamo regioninio susirinkimo metu.

Kandidatų į asociacijos prezidentus, prezidiumo ir revizijos komisijos narius vertinimo komisija buvo sukurta „Linavos“ prezidiumo sprendimu, taip pat buvo patvirtinti komisijos nuostatai, nes sausio 15 d. prezidiumas posėdyje patvirtino naują regioninių susirinkimų šaukimo ir darbo tvarką, kurioje numatyti nauji reikalavimai asmenims, norintiems kandidatuoti į prezidento pareigas, prezidiumo ir revizijos komisijos narius bei naujos anketų formos. Su šiuo dokumentu galima susipažinti čia:

Kandidatų kėlimo į prezidiumo narius procesas dar tęsiasi. Kandidatų kėlimo laikas baigiasi likus 10 dienų iki regioninio susirinkimo datos, tad kiekviename regione ta data yra skirtinga.

Informaciją apie kandidatams į Prezidiumo ar Revizijos komisijos narius reikalingus dokumentus galima rasti čia: http://www.linava.lt/apie-asociacija/reglamentai-ir-tvarkos/