LT EN RU
Naujienos

„Via Baltica“ projektas – ypatingos valstybinės svarbos

2013 kovo 13
Pasak viceministro, įgyvendinus projektą „Via Baltica“ tikimasi nuosekliai didinti žmonių ir krovinių judrumą, gerinti susisiekimą su Baltijos valstybėmis ir skatinti greitesnį Baltijos jūros regioninę plėtrą. A. Kubaičio/BFL nuotr.

Susisiekimo viceministras Vladislavas Kondratovičius siūlo projektą „Via Baltica“ pripažinti ypatingos valstybinės svarbos projektu, rašoma Seimo pranešime.

Manoma, kad toks statuso pakeitimas leistų greičiau modernizuoti automobilių kelius ir pagerinti susisiekimą, taip pat užtikrinti, kad greičiau būtų vykdomas projektas ir žemės paėmimo visuomenės poreikiams procedūros.

Pasak viceministro, įgyvendinus projektą „Via Baltica“ tikimasi nuosekliai didinti žmonių ir krovinių judrumą, gerinti susisiekimą su Baltijos valstybėmis ir skatinti greitesnį Baltijos jūros regioninę plėtrą.

Po pristatymo už Seimo nutarimų projektus balsavo 84 Seimo nariai, prieš balsavusių nebuvo, susilaikė 4 parlamentarai. Pritarus projektams po pateikimo, toliau jie bus svarstomi pagrindiniu paskirtame Ekonomikos komitete.