LT EN RU
Naujienos

2012 m. krovinių buvo mažiau nei transporto

2013 vasario 01
Tarptautinė krovinių birža "TimoCom" pristatė 2012 m. tendencijas, kurios atskleidė, kad krovinių rinkoje buvo mažiau nei tarnsporto. Volvo nuotr.

Tarptautinė krovinių birža „TimoCom“ pristatė pernai rinkoje vyravusias krovinių ir transporto tendencijas.

Krovinių biržos „TimoCom“ transporto barometras rodo, jog paskutiniame 2012 m.  ketvirtyje buvo didelių krovinių srautų ir transporto pasiūlos svyravimų.

Pernai rugsėjį  krovinių biržoje siūlyta daugiau, nei transporto priemonių –  šių pasiūlymų santykis buvo 53:47 proc. Kelerių  praėjusių metų rugsėjo ir spalio duomenys buvo beveik identiški 2012-ųjų rezultatams.

Lapkritį krovinių skaičius sumažėjo. Krovinių ir laisvo transporto santykis buvo gana žemas ir siekė 38:62 proc. „Tuo pačiu laikotarpiu 2011-iais krovinių buvo 12 proc. daugiau, o 2010-iais maždaug 25 proc. daugiau „, – teigia „TimoCom“ atstovas Marcel Frings .

2012 m. – pakilimų ir nuosmukių metai

Paskutinis praėjusiųjų metų ketvirtis atspindi visų metų tarptautinio transporto įmonių darbo rezultatus.  2012 – ieji buvo pakilimų ir nuosmukių metai. „ Kalėdinės prekybos įtaka transporto šakai yra didelė. Trumpos darbo savaitės, įsiterpę tarp išeiginių dienų, buvo tikras iššūkis logistikos įmonėms, nes tuo laikotarpiu teko vežti tikrai daug krovinių.“, – dėsto bendrovės atstovas.

Gruodžio rezultatai buvo kur kas geresni – laisvo transporto ir krovinių santykis buvo 48:52. Jis buvo geresnis nei 2011-iais kai šis rodiklis siekė 44:56.