LT EN RU
Naujienos

„Linavos“ nariai kviečiami aktyviai dalyvauti metiniame kongrese

2022 balandžio 20

Asociacija „Linava“ kviečia savo narius į balandžio 28 d., ketvirtadienį, 10 val. nuotoliniu būdu vyksiantį keturiasdešimtąjį kongresą, kurio metu bus tvirtinama asociacijos 2021 m. veiklos ataskaita, finansinių ataskaitų rinkinys, pristatoma revizijos komisijos ataskaita, išklausoma narių pasisakymų ir pasiūlymų.

„Kviečiame savo narius aktyviai dalyvauti šiame renginyje ir užduoti visus rūpimus klausimus. Tai puiki galimybė visiems kartu padiskutuoti, kaip sekasi asociacijai, kur link judame, kas mūsų laukia netolimoje ateityje“, – sako „Linavos“ generalinis sekretorius Zenonas Buivydas.

Registruotis į kongresą galima iki balandžio 22 d. 16 val. per šią nurodą https://forms.gle/tgpxayWQWqn9gXVv6 Registruojantis taip pat prašome nurodyti, ar sutinkate dalyvauti mandatų komisijoje, balsų skaičiavimo komisijoje ir kitose su procedūromis susijusiose veiklose. Registracija į kongresą patvirtinama, kai pateikiama kongreso dalyvio deklaracija http://www.linava.lt/kongresas/dokumentai/ patvirtinta asmens elektroniniu parašu ir atsiunčiama el. paštu kongresas@linava.lt  arba atspausdintas dokumentas pasirašomas ir pristatomas Asociacijos adresu.

Užsiregistravusių Kongreso dalyvių sąrašas skelbiamas čia: http://www.linava.lt/kongresas/dalyviai/

Atkreipiame dėmesį, kad dalyvauti kongrese gali tik asociacijos „Linava“ nariai, kurie yra susimokėję metinį narystės mokestį.

Daugiau informacijos http://www.linava.lt/kongresas/

Asociacijos „Linava“ sekretoriatas