2015 balandžio 02

Alytaus regiono vežėjų susirinkimas (ataskaita)


20150402_112740

Šiandien Alytuje vyko Alytaus regiono vežėjų susirinkimas. Susirinkime iš 66 tikrųjų asociacijos narių dalyvauja 15 narių. Susirinkimo pradžioje Valstybinės kelių transporto inspekcijos Kauno regiono departamento vadovas Jonas Gaubšas pristatė veiklos aktualijas.

Vežėjai klausė, ar Valstybinė kelių transporto inspekcija galėtų imtis iniciatyvos remontuoti nuo Alytaus rajono iki Kauno miesto. Vežėjų nuomone, VKTI siūlomos elektroninės paslaugos iš tiesų palengvina verslo sąlygas, bet išreikšta nusiskundimų dėl kurjerių paslaugų kokybės. Prezidiumo narys nuo Alytaus regiono Valius Smaidžiūnas prašė, kad VKTI intensyviau tikrintų ne tik Lietuvos vežėjų, bet ir užsienio vežėjų transportą.

Alytaus regiono atstovas prezidiume Valius Smaidžiūnas savo prisistatyme regiono vežėjams pristatė veiklą jo kuruojamoje srityje –  LINAVOS mokymo centre. Šiuo metu vyksta įmonės auditas, planuojama keisti įmonės pavadinimą siekiant išplėsti paslaugų sąrašą.

V. Smaidžiūnas pristatė dar vienos kuruojamos srities – darbo su asociacijos skolininkais – rezultatus. Vien per paskutinį laikotarpį asociacijai grįžo 100 000 eurų.

Asociacijos TIR departamento vadovas Heliodoras Giedrys pristatė asociacijos veiklos ataskaitą.

Asociacijos viceprezidentas Rimantas Martinavičius susirinkimo dalyviams pasakojo, kad per dešimt mėnesių pavyko pasiekti, kad visi sprendimai atnešė teigiamus rezultatus, pavyko suvaldyti finansinę situaciją. R.Martinavičius akcentavo itin svarbų Revizijos komisijos darbą.

Prezidiumo narys Erlandas Mikėnas pristatė planuojamus asociacijos įstatų pakeitimus.

Prezidiumo narė Irina Stančinskaja savo pasisakyme akcentavo problemas, su kuriomis susiduria vežėjai, dirbantys Rusijos Federacijoje.

Asociacijos Krovininio skyriaus vyr.specialistas Gintautas Pupalaigis atsakė į vežėjų klausimus.

Susirinkime pasiūlyta ir vienbalsiai pritarta Vytauto Adomaičio kandidatūrai į laisvą Revizijos komiteto nario vietą.