LT EN RU
Naujienos

Apie Keleivinio transporto sekcijos narių susirinkimą

2011 lapkričio 11

Lapkričio 11 d. Trakuose įvyko Keleivinio transporto sekcijos narių susirinkimas, kuriame buvo aptarti kai kurie vežėjams aktualūs klausimai ir išrinkta Keleivinio transporto taryba.
Keleivių vežėjai 10 val. susirinko Trakų autobusų parke, kurio vadovas Vytautas Karnila papasakojo apie įmonės veiklą, problemas ir perspektyvas.
Susirinkimas vyko Trakų poilsio centre “SaloS”. Dalyvavo 35 keleivinio transporto įmonių vadovai, o taip pat asociacijos prezidentas A.Kondrusevičius ir šiuo metu generalinio sekretoriaus pareigas einantis V.Adomaitis. Asociacijos vadovai trumpai papasakojo apie padėtį asociacijoje.
UAB “Vilniaus viešasis transportas” generalinis direktorius G.Nakutis informavo, kad šiuo metu 8 didžiosios įmonės pasirašė Sutartį dėl konsultacinių paslaugų teikimo, o prie jos prisijungė 21 įmonė, ir išreiškė viltį, kad ir kiti vežėjai paseks pasirašiusiųjų prisijungimo patvirtinimą pavyzdžiu. Dar kartą buvo akcentuota, kad prisijungusios įmonės mokės tik sėkmės atveju, t.y. tik įsigaliojus palankioms PVM įstatymo pataisoms.
Asociacijos prezidentas A.Kondrusevičius ir Lietuvos automobilių kelių direkcijos atstovė informavo, kad jau antrą kartą asociacija LINAVA ir Lietuvos automobilių kelių direkcija pasirašė Susitarimą dėl atšvaitų ir kitų priemonių su šviesą atspindinčiais elementais naudojimo skatinimo, kuriuo keleivių vežėjai įpareigojami dalinti atšvaitus autobusų keleiviams. Remdamasi pastarojo meto statistika, šiais metais direkcija nusprendė atšvaitus bei šviečiamojo pobūdžio lankstinukus skirti avaringiausiais laikomiems šalies rajonams – Vilniaus ir Marijampolės. Todėl atšvaitai buvo perduoti penkioms įmonėms: TOKS, Vilniaus rajono autobusų parkui (Nemenčinėje), Trakų autobusų parkui, Kautrai ir Marijampolės autobusų parkui.
J.Stolovickij informavo apie Susisiekimo ministerijoje įvykusį pasitarimą, kuriame buvo aptartos galimybės transporto įmonių vadovams gauti informaciją apie nebegaliojančius įmonės vairuotojų pažymėjimus. Pasitarime kelių policijos atstovas informavo, kad valstybės įmonės “Regitra” interneto puslapyje įvedus vairuotojo asmens kodą ir pažymėjimo numerį, galima gauti visą informaciją apie vairuotojo pažymėjimą, jo galiojimo laiką ir terminus.
J.Stolovickij taip pat trumpai papasakojo apie lapkričio 3-4 dienomis vykusią Tarptautinės kelių transporto sąjungos (IRU) generalinę asamblėją, kurios metu buvo išrinkta šios tarptautinės organizacijos vadovybė, ir informavo apie IRU apdovanojimus geriausiems Lietuvos vairuotojams. Iš 23 apdovanojimų, skirtų Lietuvai, net 14 atiteks autobusų vairuotojams. Gruodžio mėn. Linavoje įvyks iškilmingas apdovanojimų įteikimas.
Renkant Keleivinio transporto tarybą, buvo pasiūlyta balsuoti už dabartinę Tarybos sudėtį, vietoj L.Skardžiuko įtraukiant dvi kandidatūras: E.Muloką ir M.Mečkovskį. Keleivinio transporto taryba iš 12 žmonių buvo patvirtinta vienbalsiai. (žr. Priede – Keleivino transporto taryba)
Susirinkimo pabaigoje visi vienbalsiai pritarė, kad ateityje naujas susirinkimų organizavimo formatas – susirinkti vis kitoje įmonėje – taptų tradicija. UAB “Kautra” vadovas L.Skardžiukas pakvietė visus keleivių vežėjus sekantį kartą susirinkti “Kautros” filiale – Alytaus autobusų parke.
Plačiau apie keleivių vežėjų susirinkimą galite paskaityti interneto svetainėje.
<žr. Nuorodą>

Keleivinio transporto skyrius


Grįžti

Komentarai

KLAUSK