LT EN RU
Naujienos

Asociacija pasirinko naują kuro tiekimo ir kitus partnerius

2018 rugsėjo 12

Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos „Linava“ nariams nuo šiol kurą palankiausiomis sąlygomis tieks UAB „Fleet union“, apjungianti VIADA, BALTIC PETROLEUM bei kitus degalinių tinklus. Tai paaiškėjo po konkurso, kuriame dalyvavo visi didieji Lietuvoje veikiantys degalinių tinklai. Nuo 2012 m. iki dabar kurą „Linavos“ nariams Lietuvoje tiekė UAB „Circle K Lietuva“.

Užsienyje kurą iki šiol tiekia ilgametis „Linava“ partneris UAB „DKV Euro Service“. Asociacijos nariai gauna specialias nuolaidas kurui visoje Europoje ir Rusijoje bei Baltarusijoje. „DKV Euro Service“ turi daugiau nei 54 600 degalinių bei aptarnavimo taškų tinklą keturiasdešimt dviejose Vakarų bei Rytų Europos šalyse.

„Sprendimas dėl bendradarbiavimo su UAB „Fleet Union“ dar labiau praplės naudų vežėjams spektrą. Vienodo dydžio nuolaidos bus taikomos visiems asociacijos „Linava“ nariams nepriklausomai nuo jų automobilių parko dydžio. Tad mažesniems vežėjams naujasis bendradarbiavimo pasiūlymas bus ypač palankus. Norime pabrėžti, kad vien dėl tokių bendradarbiavimo sąlygų, kokias suteikia kuro tiekėjai, naudinga būti asociacijos „Linava“ nariu“,- sako asociacijos „Linava“ prezidiumo narys Oleg Tarasov.

UAB „Fleet union“ Lietuvoje apjungia 209 degalines. Vežėjų patogumui su kompanijos degalų kortele bus galima atsiskaityti didžiausiame degalinių tinkle Lietuvoje VIADA bei Baltic Petroleum, kurios siūlo platų paslaugų ir prekių spektrą, o taip pat, ir kitose UAB „Fleet union“ partnerių degalinėse Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje. Išskirtinės nuolaidos suteikiamos ne tik degalams, bet ir plovyklos paslaugoms, automobilinių prekių įsigijimui bei AdBlue priedui.

Asociacija „Linava“ rugpjūčio mėn. taip pat pasirašė bendradarbiavimo sutartį su „Citadele“ banku ir nuo šiol „Linavos“ nariai galės naudotis banko paslaugomis išskirtinėmis sąlygomis. Dar vienas naujas asociacijos partneris – UAB ,,PZU Lietuva gyvybės draudimas“, teikiantis pasiūlymus asociacijos narių ir darbuotojų kapitalui kaupti (ateičiai arba senatvės pensijai). Pastaraisiais metais asociacija neturėjo partnerių nei bankiniame, nei gyvybės draudimo sektoriuje.

Lietuvos nacionalinė vežėjų automobiliais asociacija „Linava“ – didžiausia asociacija, vienintelė atstovaujanti transporto sektorių Lietuvoje ir užsienyje. Pagrindinis asociacijos siekis, kad Lietuvos kelių transporto įmonės būtų konkurencingos šalies ir pasaulinėse rinkose. Asociacija savo nariams teikia kokybiškas, jų poreikius ir reikalavimus bei asociacijos įsipareigojimus atitinkančias paslaugas ir produktus.

Apie tai galite skaityti ir čia: https://www.vz.lt/transportas-logistika/2018/09/12/linava-po-6-metu-pakeite-degalu-tiekejus