LT EN RU
Naujienos

Asociacijoje „Linava“ vyksta susitikimai ir derybos su didžiausių Lietuvoje veikiančių transporto ir krovinių biržų atstovais

2018 liepos 04

Dauguma transporto ir logistikos įmonių savo kasdieniame darbe sėkmingai naudoja transporto ir krovinių biržų platformas. Šios platformos suteikia užsakymų paieškos galimybę, nes jos sujungia logistikos paslaugas teikiančias įmones su gamintojais bei prekybos atstovais ir  padeda vežėjams surasti geriausius krovinių pervežimo pasiūlymus. Naudodamiesi tik biržų pateikiamomis rekomendacijomis ir reitingavimu, dauguma vežėjų gali įvertinti savo partnerius, ar jie yra patikimi.

Siekiant asociacijos nariams suteikti palankiausias sąlygas, šiuo metu asociacijoje „Linava“ vyksta susitikimai ir derybos su didžiausių Lietuvoje veikiančių transporto ir krovinių biržų atstovais. Susitikimuose su platformų trans.eu ir cargo.lt vadovais dalyvavo asociacijos prezidiumo narys Oleg Tarasov, sekretorius bendrųjų reikalų valdymui Jonas Juodka, paslaugų vystymo vadovė Nijolė Badikonienė.


Grįžti
KLAUSK