LT EN RU
Naujienos

Asociacijos „Linava“ atstovai pakviesti į prezidentūrą aptarti privalomojo draudimo problemą

2017 gruodžio 05

Gruodžio 4 d. asociacijos „Linava“ prezidentas Erlandas Mikėnas, viceprezidentas Vytas Bučinskas ir generalinis sekretorius Tomas Garuolis lankėsi prezidentūroje. Prezidentūros kvietimu, kartu su Lietuvos banko ir Transporto priemonių draudikų biuro atstovais diskutuota apie privalomojo draudimo kainas krovininiams automobiliams.

Asociacijos „Linava“ atstovai pabrėžė nesuprantantys dabartinių draudimo kainų ir jų pagrindimo, pateikė pavyzdžius dėl prasto žalų administravimo. Susitikimo metu atkreiptas dėmesys, kad kaimyninėse šalyse analogiškų draudimų kainos yra ženkliai mažesnės.

Pasiūlyta imtis sprendimų, kurie būtų palankūs 12 proc. Lietuvos BVP sukuriančiam transporto sektoriui ir leistų išlaikyti konkurencingumą tarptautinėse rinkose.

„Linavos“ atstovai pateikė savo siūlymus, kurie leistų vežėjams sulaukti palankesnių kainų. Pasidalinta pastabomis apie tarpusavio darbą ir galimybes siekti abiem pusėms tinkamų rezultatų. Draudimo kompanijos pakviestos ieškoti sprendimų, nes vežėjai nebegali mokėti tokių įmokų ir iškelia savo verslus į kitas šalis.