LT EN RU
Naujienos

Asociacijos „Linava“ ir Draudimo brokerių rūmų atstovų susitikimas

2017 birželio 15

Birželio 13 d. asociacijoje „Linava“ vyko susitikimas su Draudimo brokerių rūmų atstovais. Susitikimo metu visas dėmesys skirtas draudimo rinkos tobulinimo galimybėms, kurios tenkintų vartotojus.

Draudimo brokerių iniciatyva surengtame susitikime kalbėta apie bendradarbiavimo galimybes sprendžiant abiem pusėms aktualias problemas. Pirmiausiai akcentuota, kad iš Transporto priemonių (motorinio) biuro ir draudikų trūksta teikiamos informacijos. Kitose šalyse praktika yra palankesnė ir įneša daugiau aiškumo klientams naudojantis draudikų paslaugomis. Taip pat abi pusės aptarė, kad rinkoje šiuo metu nepakanka konkurencijos. Asociacijos „Linava“ nuomone, leidimas draustis bet kurioje Europos Sąjungos šalyje, o ne transporto priemonės registracijos šalyje, šią problemą spręstų.

Prezidentas E. Mikėnas ir generalinis sekretorius V. Milėnas pabrėžė, kad draudimo rinka yra išanalizuota, turima daug statistikos ir informacijos. Nutarta ir toliau bendrauti bei pasikeisti įžvalgomis apie esamą situaciją rinkoje, įstatymus. Sutarta organizuoti dar vieną susitikimą.

Susitikime dalyvavo asociacijos „Linava“ prezidentas Erlandas Mikėnas, generalinis sekretorius Vytautas Milėnas ir sekretoriato specialistai dirbantys su draudimo klausimais. Svečių delegaciją sudarė Draudimo brokerių rūmų prezidentas Arūnas Adomaitis, direktorė Raminta Žimkutė, prezidiumo narės Edita Likienė ir Justina Sinkevičiūtė bei draudimo brokerių rūmų narys Mindaugas Šatkauskas.