2012 spalio 04

Asociacijos "Linava" prezidentas padėtį Baltarusijos pasienyje aptarė su Susisiekimo ministru


Spalio 3 d., Nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos „Linava“ prezidentas Algimantas Kondrusevičius, galimus sprendimus gerinant infrastruktūrą pasienio postuose su Baltarusija aptarė su Susisiekimo ministru Eligijumi Masiuliu. 

Anot ministro, šiai problemai bus skirtos papildomos lėšos plečiant Medininkų posto pajėgumus ir tuo pačiu galvojama apie Šumsko pasienio posto pritaikymą sunkiojo transporto aptarnavimui.

Ministras pažymėjo, jog sėkmingų derybų su Rusijos ir Kazachstano ministerijų atstovais dėka, nenutrūkstamas krovininio transporto srautas vyks šia kryptimi. Jis padėkojo asociacijai „Linava“ už glaudų bendradarbiavimą šiose derybose ir pažadėjo ateityje skirti didelį dėmesį vežėjų problemoms.

A.Kondrusevičius pabrėžė, jog tinkamos pasienio infrastruktūros klausimas, šiandien tapo vienu pagrindinių vežėjų darbe. „Mūsų sėkmė priklausys nuo to kaip greitai galėsime kirsti Europos Sąjungos ir Rytų muitų erdvės sieną. Buvau susitikęs ir su Baltarusijso ambasadoriumi, jis taip pat kalbėjo apie papildomų postų sunkiąjam trasportui atidarymą“, – sakė jis.

Anot jo, glaudus dialogas su valstybinėmis institucijomis leido šį klausimą iškelti į Vyriausybės svarstymų lygmenį, nes spalio 3 d. posėdyje šį klausimą ministrų kabinetui prisitaė susisiekimo viceministras Rimvydas Vaštakas. Tikimasi, jog dabar priimti sprendimai netolimoje ateityje palengvins vežėjų darbą.

Nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos „Linava“
Atstovas spaudai Gytis Vincevičius