LT EN RU
Naujienos

Asociacijos nariai gali naudotis faktoringo paslauga išskirtinėmis sąlygomis

2019 balandžio 10

Lietuvos nacionalinė vežėjų automobiliais asociacija „Linava“ pasirašė bendradarbiavimo susitarimą su nebankinio finansavimo lyderiu Baltijos regione UAB „SME Finance“. Remiantis šiuo susitarimu „Linava“ nariai gali naudotis faktoringo paslauga išskirtinėmis sąlygomis.

Faktoringas – tai paprastas ir lankstus finansavimo būdas verslui, pagreitinantis apyvartinių lėšų judėjimą. Jis yra paremtas sąskaitų finansavimu, todėl papildomas užstatas nereikalingas. Tokio tipo finansavimas gali padėti įmonei, kai trūksta apyvartinio kapitalo ar kai, tiesiog, įmonės nefinansuoja tradiciniai bankai.

Už parduodamas paslaugas išrašytų sąskaitų apmokėjimo terminas dažniausiai yra nuo 30 iki 120 dienų. Naudodamiesi „SME Finance“ paslaugomis, pinigus už pateiktas prekes ar paslaugas gaunate iš karto, tad nereikia laukti sutarto atsiskaitymo termino. Tokiu atveju įmonės visada turi apyvartinių lėšų naujai produkcijai, žaliavoms įsigyti, nupirkti verslo plėtrai reikalingą įrangą, gali laiku susimokėti mokesčius, atlyginimus ir taip didinti įmonės pardavimus, pelną bei konkurencingumą.

UAB „SME Finance“ finansuoja įmones nuo pirmųjų veiklos metų, finansuoja ir vienkartinius sandorius.

UAB „SME Finance“ yra vieninteliai nebankiniai finansuotojai rinkoje bendradarbiaujantys su prekinio kredito draudiku „Coface“ ir valstybės garantijų fondu INVEGA, tad įmonės gali būti ramios net ir klientų nemokumo atveju. UAB „SME Finance“ profesionalų komanda lanksčiai vertina kiekvieną finansavimo atvejį ir gali padėti verslui augti paprasčiau ir greičiau.

Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos „Linava“ nariams taikomos sąlygos (TIK NARIAMS).

UAB „SME Finance“ kontaktinis asmuo: Pardavimų vadovas Lukas Baškys, Tel: +370 614 67936, El. p. lb@smefinance.lt

Jeigu turite daugiau klausimų, kreipkitės į asociacijos sekretoriatą telefonu: (5) 278 65 61, 8 (688) 39265.