LT EN RU
Naujienos

Asociacijos nariai kviečiami pasirinkti „Linavos“ šūkį

2022 birželio 08

 Asociacija „Linava“ atsinaujina ir renka naują šūkį. Kviečiame narius aktyviai dalyvauti balsuojant už labiausiai patinkantį šūkio variantą. Pirmųjų pasiūlymų sulaukta transporto hakatono „Hack4Linava“ transliacijos metu DELFI portale, vėliau, pratęsus dar savaitei viktoriną, šūkio variantus siūlė asociacijos „Facebook“ paskyros lankytojai ir sekėjai. 

„Šūkis atskleidžia organizacijos vertybes, kryptį, kuriame judame, todėl tai yra svarbi asociacijos identiteto dalis. Kviečiame kolegas aktyviai dalyvauti atiduodant savo balsą už variantą, kuris atrodo patraukliausias“, – sako Inovacijų ir transporto politikos sekretorius Andrius Burba.

Už labiausiai patinkantį šūkį galite balsuoti iki birželio 14 d. per šią nuorodą: https://forms.office.com/r/C3F70xgcwb

Priminsime, kad gegužės 27-29 d. Lietuvos nacionalinė vežėjų automobiliais asociacija „Linava“ suorganizavo pirmąjį transporto verslo hakatoną Lietuvoje „Hack4Linava“.

Finalinio renginio metu, kuomet buvo renkami geriausi hakatono kūrybinių komandų pasiūlymai ir idėjos, vyko tiesioginė šio renginio transliacija naujienų portale DELFI ir asociacijos „Linava“ „Facebook“ paskyroje. Jos metupaskelbta viktorina – žiūrovai pakviesti siūlyti originalius šūkius asociacijai. Ši viktorina buvo pratęsta dar savaitei – sulaukėme dar daugiau siūlomų šūkių.

 

 

 


Grįžti
KLAUSK