LT EN RU
Naujienos

Atnaujino „MB Sprinter“

2013 gegužės 02

Saugus ir ekonomiškas. Taip „Mercedes-Benz“ pristato atnaujintą komercinės klasės modelį „Sprinter“. Gamintojas taip pat pabrėžia, kad naujokas mažiau teršia gamtą.

 

Atnaujinta šeimyna turi kiek kitokio dizaino buferius, žibintus, variklio apdailos groteles. Kartu su šiuo „Sprinter“ debiutuoja naujos saugos sistemos bei „Euro VI“ normas atitinkantys varikliai. „Mercedes-Benz“ teigimu, ekonomiškiausia naujojo „Sprinter“ versija sunaudoja 6,3 l/100 km degalų, o tai yra geriausias rezultatas klasėje.

Pirmą kartą „Sprinter“ modelyje debiutuoja šoninio vėjo pasekmių mažinimo įranga, ją turės visos versijos. Susidūrimo padedančia išvengti (Collision Prevention Assist ) su ta pačia kryptimi važiuojančia transporto priemone bei „aklos“ zonos stebėjimo ir įspėjimo sistemas, navigacinį kompleksą „Becker Map Pilot“ su spalvotu ekranėliu, galima užsisakyti kaip papildomą įrangą.

Degalus padeda taupyti bei palengvina krovinių įkrovimą ar iškrovimą pažeminta važiuoklė. Variklių, atitinkančių „Euro 6“ normas, gamą sudaro 4 ir 6 cilindrų, 95 AG – 190 AG agregatai. „Euro 6“ standartai pasiekiami naudojant SCR technologiją ( purškiamas „AdBlue“ tirpalas). Yra 1,8 l, 156 AG versija su turbina, varoma ir benzinu, ir dujomis. Atnaujintas „Mercedes-Benz Sprinter“ tapo pirmuoju klasėje, kuris turi variklius, atitinkančius „Euro 6“ normas.