LT EN RU
Naujienos

Baltarusijos transporto forume – apie transporto šakų bendradarbiavimą

2019 rugsėjo 23

Rugsėjo 30 d. Minske vyks Lietuvos – Baltarusijos transporto forumas, kuris padarys pradžią spalio 1-3 dienomis vyksiančiai Baltarusijos transporto savaitei.

Tradiciniame Lietuvos – Baltarusijos forume ketinama aptarti kelių transporto įmonių bendradarbiavimą su geležinkeliais, taip pat Klaipėdos uosto potencialą. Forume numato dalyvauti Baltarusijos transporto ir komunikacijos viceministras, Lietuvos ministerijos atstovai, sveikinimo žodį tars Lietuvos verslo konfederacijos prezidentas Valdas Sutkus bei Lietuvos ambasadorius Baltarusijoje, forumą moderuos „Linavos“ generalinis sekretorius Mečislavas Atroškevičius.

Vežėjus, kurie ketina apsilankyti Baltarusijos transporto savaitėje, kviečiame išvakarėse aplankyti Lietuvos – Baltarusijos forumą. Apie savo ketinimus prašome informuoti el.paštu office@linava.lt iki rugsėjo 25 d. 17 val., nes vietų skaičius dalyviams ribotas.  

Tokie forumai vyksta ne pirmus metus. Jis į vieną vietą suburia keliasdešimt dalyvių iš Lietuvos ir Baltarusijos – transporto ir logistikos, informacinių technologijų, naftos ir kalio sektoriaus verslo, abiejų šalių Transporto ir komunikacijų ministerijų,  Muitinės institucijų atstovų. Tradicinį forumą organizuoja Lietuvos verslo konfederacija kartu su Lietuvos Susisiekimo ministerija bei Lietuvos ambasada Baltarusijos Respublikoje.