LT EN RU
Naujienos

Bendradarbiaus dvi vežėjų asociacijos

2019 rugpjūčio 02

Rugpjūčio 1 d. nacionalinės vežėjų asociacijos „Linava“ generalinis sekretorius Mečislavas Atroškevičius ir Tarptautinis transporto ir logistikos aljanso vadovas Tomas Jurgelevičius pasirašė bendradarbiavimo susitarimą, kuriuo vadovaudamosi asociacijos suvienys jėgas sprendžiant labai svarbias vežėjų problemas.

„Mes bendradarbiausime su visais, su kuriais siekiame vieno tikslo – palankesnių sąlygų vežėjams. Mes ieškome sąjungininkų, o ne priešų“, – po susitarimo pasirašymo sakė M.Atroškevičius. „Linava“ pastaruoju metu bendradarbiavimo sutartis yra pasirašiusi su Lietuvos vežėjų sąjunga, Vidurio Lietuvos vežėjų klubu, Tadžikijos bei Mongolijos asociacijomis.

20 didžiųjų šalies transporto ir logistikos įmonių atstovaujančio Tarptautinio transporto ir logistikos aljanso vadovas T.Jurgelevičius sako, jog jo vadovaujama asociacija daugiausia dėmesio skiria ir skirs Lietuvos vežėjų interesams Europoje apginti. Anot T.Jurgelevičiaus, visi 20 aljanso narių taip pat yra ir „Linavos“ nariai.

„Laikas nėra vežėjų sąjungininkas, kai kuriuos klausimus reikia spręsti nedelsiant, todėl siekiame suvienyti jėgas Lietuvos vežėjų interesus atstovaujant Europoje, ypač tais klausimais, kurie liečia Mobilumo paketą“, – sakė T.Jurgelevičius.

Asociacijų vadovai sakė, jog norėdami sutaupyti laiko ir efektyviai išnaudoti turimas pajėgas ir toliau dalinsis informacija bei pasiskirstys darbais.

„Mūsų bendradarbiavimas nebus „popierinis“, kartu atliekame konkrečius darbus ir tikimės pasiekti konkrečių rezultatų“, – sakė vadovai po sutarties pasirašymo.