LT EN RU
Naujienos

Bus keičiama Patvirtintų įmonių sąrašo sudarymo tvarka

2021 sausio 28

Asociacija „Linava“ gavo Vidaus reikalų ministerijos atsakymą į savo raštą, kuriame teigiama, kad artimiausiu metu bus keičiamas Patvirtintų įmonių sąrašo sudarymo tvarkos aprašas, taip pat bus apsvarstyta galimybė įmonėms pakartotinai kreiptis dėl įtraukimo į Patvirtintų įmonių sąrašą nepraėjus patvirtinam 6 mėnesių laikotarpiui.

Visą VRM atsakymą galima rasti čia: 

Kaip žinoma, vežėjai pastaruoju metu susidūrė su problema, kai Migracijos departamentas neįtraukia įmonių į Patvirtintų įmonių sąrašą. Migracijos departamentas savo sprendimą grindė tuo, kad įmonės neatitinka Patvirtintų įmonių sąrašo sudarymo tvarkos aprašo nuostatų. Kaip priežastis nurodomas per mažas mokamas vidutinis mėnesinis bruto darbo užmokestis bei nepertraukiamo vairuotojo  darbo laiko įmonėje trūkumas.

„Linava“ tuomet išreiškė viltį, kad kartu su Migracijos departamentu pavyks ištaisyti buvusios valdžios įvestus nepagrįstus ribojimus, dėl kurių įmonėms tiesiog nebelieka galimybių patekti į patvirtintų įmonių sąrašą. Plačiau apie tai galima skaityti čia: Tikimasi išspręsti problemas dėl patikimų įmonių sąrašo | „LINAVA“