LT EN RU
Naujienos

Dėl apsilankymo Migracijos departamente saviizoliacijos metu

2020 liepos 21

Liepos 17 d. įsigaliojus naujoms taisyklėms dėl vairuotojų saviizoliacijos, „Linava“ sulaukė daug klausimų dėl galimybės asmeniškai apsilankyti Migracijos departamente.

Primename, kad vairuotojams, kuriems yra privaloma izoliacija ir norintiems apsilankyti valstybinėse įstaigose, tokiose kaip Migracijos departamentas, sudaryta galimybė gauti Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (toliau – NVSC) leidimą palikti izoliacijos vietą. Ši tvarka galioja tik užsienio piliečiams, atvykusiems į Lietuvos Respubliką darbo, verslo ar studijų reikalais, kuriems privaloma izoliacija, leidimas nuvykti į darbo, studijų ar kitą, verslo reikalams tvarkyti būtiną vietą.

Prašymą dėl leidimo išdavimo on-line režimu galima pildyti čia.

Prašyme nurodoma užsieniečio vardas pavardė, prašymo pagrindą reikia nurodyti – nuvykti į darbo, studijų ar kitą, verslo reikalams tvarkyti būtiną vietą, darbdavio įmonės pavadinimas, izoliacijos adresas ir apskritis (Lietuvoje), kontaktiniai duomenys, adresas, kuriuo norima išvykti (privaloma nurodyti ne tik įstaigos adresą, bet ir pilną pavadinimą, pvz., Migracijos departamentas prie LR VRM) ir kitus duomenis.

Didžiuosiuose miestuose didelis besikreipiančių skaičius, tad rekomenduojama prašymą pateikti kuo ankščiau iki numatytos vizito datos migracijos skyriuje. Paprastai leidimas išduodamas per vieną dieną, tačiau gali užtrukti ir ilgiau. Leidimas išsiunčiamas nurodytu elektroniniu paštu.

Atvykus į Migracijos departamentą paslaugai gauti, NVSC leidimą palikti izoliacijos vietą  privaloma turėti su savimi.