2021 vasario 02

Dėl duomenų teikimo asociacijos nariams


Nesibaigiant asociacijos „Linava“ narių klaidinimui ir manipuliacijoms dėl duomenų teikimo, noriu vežėjams pateikti skaičius, kurie jau kurį laiką kelia bereikalingas aistras. Noriu pateikti visą informaciją tiesiogiai vežėjams be jokių tarpininkų, kad jie patys galėtų įvertinti realią situaciją, turėdami tikslius duomenis, o ne kažkieno teikiamus komentarus ir dozuojamą informaciją.

Kaip jau esame skelbę, „Linavos“ prezidiumo nario Romo Vosyliaus vadovaujama „Linavos“ sudarytų sutarčių finansinio pagrįstumo ir teisėtumo vertinimo darbo grupė per 2016-2020 metus sugebėjo sugrąžinti į „Linavos“ sąskaitą 745589,96 eurų.

Minėtos skolos susidarė iki 2015 metų, kai buvo teikiamos paskolos fiziniams asmenis, perkamos įvairios asociacijai nereikalingos paslaugos, vežėjų pinigai buvo skolinami įmonėms, kurios vėliau jų negrąžino. Lentelėje nurodytos sumos yra kartu su įtrauktosmis  bylinėjimosi išlaidos, kurias buvo patirusi Asociacija LINAVA.

Tačiau tokia situacija gerokai erzina kai kuriuos „veikėjus“ ir įtraukia vežėjus į tuščias diskusijas. Todėl pateikiu detalią sugrąžintų lėšų iš SKOLININKŲ ir teisinių sąnaudų  lentelę, kurią galite rasti čia: 

„Linavos“ generalinis sekretorius Zenonas Buivydas