LT EN RU
Naujienos

Dėl keleivinio transporto tarybos išplėstinio posėdžio

2016 spalio 28

Informuojame, kad š.m. lapkričio 7 d. 14.00 val. „Linavos“ Mokymo centre (Jankiškių g. 41, Vilnius) įvyks Keleivinio transporto tarybos išplėstinis posėdis, kuriame dalyvaus asociacijos „Linava“ prezidentas E. Mikėnas, generalinis sekretorius V. Milėnas, Susisiekimo ministerijos Biudžeto ir valstybės turto valdymo departamento direktorius Saulius Kerza, Transporto investicijų direkcijos atstovas ir Lietuvos transporto darbuotojų profesinių sąjungų atstovai. Pakviestas ir Valstybinės kelių transporto inspekcijos viršininkas Robertas Šerėnas (patvirtinimo apie dalyvavimą dar negavome). 

Posėdžio darbotvarkėje:

  1. Informacija apie asociacijos „Linava“ prezidiumo veiklą (asociacijos prezidentas E. Mikėnas)
  2. Informacija apie asociacijos „Linava“ sekretoriato veiklą (generalinis sekretorius V. Milėnas)
  3. Keleivinio transporto aktualijos (Keleivinio transporto tarybos pirmininkas R. Marti­navičius)
  4. Dėl viešojo transporto parkų atnaujinimo, panaudojant ES lėšas, 04.5.1-TID-V-517 ir 04.5.1-TID-R-518 priemonių įgyvendinimo aprašų rengimo (Susisiekimo ministerijos Biudžeto ir valstybės turto valdymo departamento direktorius Saulius Kerza ir Transporto investicijų direkcijos atstovas)
  5. Transporto darbuotojų profesinių sąjungų vadovų pasisakymai (Lietuvos transporto darbuotojų profesinių sąjungų forumo pirmininkas Ramūnas Narbutas ir Lietuvos kelių ir autotransporto darbuotojų profesinių sąjungų federacijos pirmininkas Bronius Bučelis)
  6. Kiti klausimai, diskusijos.

Kviečiame aktyviai dalyvauti. Apie dalyvavimą prašome informuoti mus el. paštu arba tel. 8-5-278 6535 iki lapkričio 4 d.


Grįžti
KLAUSK