LT EN RU
Naujienos

Dėl nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimo konkurso už pasiekimus 2017 metais

2018 rugsėjo 14

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija 2018 m. kovo 30 d. paskelbė Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimo (toliau – NAVA) konkursą, kurio metu Nacionaliniais atsakingo verslo apdovanojimais bus pagerbtos pažangiausios įmonės, 2017 m. nuveikusios daugiausiai darbų įmonių socialinės atsakomybės srityje ir labiausiai prisidėjusios prie socialinės atsakomybės principų plėtojimo verslo sektoriuje.

NAVA konkurse gali dalyvauti ir būti apdovanotos įmonės. NAVA nominacijos: „Metų darbovietė“, „Metų bendruomeniškiausia įmonė“ ir „Metų aplinkosaugos įmonė“. Kiekviena iš NAVA nominacijų skirstoma į 3 kategorijas, atskirai apdovanojant: labai mažas, mažas ar vidutines įmones; dideles įmones; tarptautines įmones ar jų filialus / atstovybes, veikiančias Lietuvoje. Labiausiai pasižymėjusios įmonės pagerbiamos pagrindiniu apdovanojimu – „Socialiai atsakinga įmonė“.

Šiais metais yra įsteigtos papildomos nominacijos ir apdovanojimai už pasiekimus sukuriant darbo vietas vyresnio amžiaus žmonėms ir už veiklą, kuri padeda sugrąžinti išvykusius Lietuvos piliečius ir integruoti juos į darbo rinką.

Įmonių paraiškas prašome pateikti DOC ir PDF formatais elektroniniu paštu adresu nava@socmin.lt iki 2018 m. spalio 5 dienos imtinai.

Detalesnę informaciją, paraiškos formas ir ankstesnių metų nugalėtojus galite rasti http://www.socmin.lt/lt/darbo-rinka-uzimtumas/imoniu-socialine-atsakomybe-isa/nacionalinis-atsakingo-verslo-apdovanojimas.html. Dėl papildomos informacijos kreipkitės į Darbo teisės skyriaus Trišalės tarybos koordinavimo grupę (vyriausiąją specialistę Valdą Pranckuvienę, tel. +370 706 68252, el. paštas valda.pranckuviene@socmin.lt).

Kviečiame aktyviai dalyvauti!