LT EN RU
Naujienos

Dėl tarptautinių pervežimų Uzbekistano teritorija tvarkos

2012 rugsėjo 03

Lietuvos Respublikos Užsienio reikalų ministerija informuoja, kad nuo 2013 m. sausio 1 d. tarptautiniai pervežimai automobilių transportu Uzbekistano teritorija bus atliekami tik pasirašytų su Uzbekistanu tarptautinių (dvišalių) susitarimų dėl krovinių pervežimų automobilių transportu pagrindu.
Tuo atveju, jei su Uzbekistanu nebus pasikeista leidimais, tarptautiniai krovinių gabenimai Uzbekistano teritorija, išimties tvarka tik iki 2013 m. sausio 1 d. gali būti atliekami sumokėjus nustatytas rinkliavas už įvažiavimą ir tranzitą.
Primename, kad pagal Lietuvos Respublikos Vyriausybės ir Uzbekistano Respublikos Vyriausybės susitarimą dėl keleivių ir krovinių tarptautinių vežiojimų automobiliais 5 straipsnį nustatyta, kad krovinių vežiojimai autotransporto priemonėmis tarp Susitariančių šalių atliekami be leidimų. Krovinių vežiojimai autotransporto priemonėmis tranzitu per Susitariančių šalių teritorijas arba į/iš trečiąsias šalis atliekami su leidimais, kuriuos išduoda Susitariančių šalių kompetentingos įstaigos.

Krovininio transporto skyrius


Grįžti

Komentarai

KLAUSK