LT EN RU
Naujienos

Dėl TIR knygelių priėmimo Grebnevo-Ubylinkos pasienio ir muitinės kontrolės poste (ATNAUJINTA)

2015 rugsėjo 09

Asociaciją LINAVA pasiekė informacija, kad Latvijos ir Rusijos pasienyje esančiame Grebnevo-Ubylinkos pasienio ir muitinės kontrolės poste kroviniai priimami forminti ir su TIR knygelėmis.

Latvijos vežėjų asociacijos „LATVIJAS AUTO“ TIR departamento direktorius asociacijai LINAVA patvirtino, kad minėtame muitinės poste TIR knygelės priimamos  ir Latvijos vežėjai vienas po kito jau veža krovinius į Rusiją su TIR knygelėmis.

Tarpininkaujant vienam iš asociacijos LINAVA narių,  Pytalovo muitinės pareigūnai patvirtino, kad gabenant prekes į Kazachstaną, jeigu nėra Rusijoje muitinės teisės aktų pažeidimų, TIR knygelės įforminamos.

Asociacija kol kas nėra gavusi žinių iš savo narių, kurie, veždami krovinį į Rusiją su TIR knygele būtų sėkmingai kirtę Grebnevo-Ubylinkos pasienio ir muitinės punktą, dėl to prašo savo narių informuoti, jeigu gabenant krovinius su TIR knygele per minėtą muitinės postą su paskirties vieta Rusijoje, knygelės būtų priimamos (priimtos) forminti.

NAUJA! Rugsėjo 9 d. 12:00 Asociacijai „LATVIJAS AUTO“ TIR departamento direktorius patvirtino, kad Grebnevo-Ubylinkos pasienio ir muitinės kontrolės poste TIR knygelės forminamos visiems vežėjams, gabenantiems krovinius į Rusiją.