LT EN RU
Naujienos

E. Mikėnas partijų programose pasigedo dėmesio transporto sektoriui

2016 rugsėjo 09

Rugsėjo 8 d. Lietuvos pramoninkų konfederacijos (LPK) posėdyje Lietuvos socialdemokratų, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų ir Darbo partijų vadovai pristatė 10 svarbiausių savo vadovaujamų partijų prioritetų, jų įgyvendinimo priemones po rinkimų ir atsakė į prezidiumo narių klausimus.

Į prezidiumo posėdžius pakviesti Lietuvos socialdemokratų partijos pirmininkas Algirdas Butkevičius ir finansų ministrė Rasa Budbergytė, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos pirmininkas Gabrielius Landsbergis ir Seimo narys Dainius Kreivys, Darbo partijos pirmininkas Valentinas Mazuronis ir Seimo narys Kęstutis Daukšys.

Asociacijos „Linava“ prezidentas ir LPK viceprezidentas transportui Erlandas Mikėnas pasigedo dėmesio kelių transportui. „Gaila, bet nei viena partija savo prioritetuose neužsiminė apie transporto ar kelių transporto sektorius. Transportas generuoja apie 13 proc. BVP.,  kelių transportas – 6 proc. Kelių transportas labai svarbi Lietuvai ūkio šaka. Pastarąjį pusmetį buvau susitikęs su ne viena politine partija ir joms asmeniškai papasakojau apie transporto sektoriaus problemas bei pasiūliau galimus sprendimo būdus, kurie būtų naudingi ir sektoriui, ir valstybei“,- susitikimą trumpai apibendrino E. Mikėnas.

Artimiausiu metu LPK  atstovai susitiks ir su kitomis partijomis. Susitikimas su Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio pirmininku Remigijumi Šimašiumi, partijos Tvarka ir teisingumas pirmininku Rolandu Paksu, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininku Ramūnu Karbauskiu planuojamas rugsėjo 13 d.