LT EN RU
Naujienos

FIFA Pasaulio čempionatas – autobusai turės būti registruojami rusiškoje „Platon“ sistemoje

2018 birželio 11

Norėdami patekti į miestus, kuriuose vyks 2018 m. futbolo Pasaulio taurės varžybos, visi ne Rusijos autobusų vežėjai turės įdiegti specialius „Platon State System“ (http://platon.ru/en/) registruotus įrenginius. Rusijos operatoriai turės būti identifikuojami Vyriausybės automatizuotoje informacinėje sistemoje ERA-GLONASS.

Sumokėjus užstatą už įrenginius, autobusų savininkai galės patekti į 11 Rusijos miestų, kuriuose vyks Pasaulio taurės varžybos. Aparatūros montavimas ir prijungimas bus nemokami. Įrangos užstatas bus grąžintas autobusų savininkams, jiems išvykstant. Pažymėtina, kad iš Platono sistemoje registruotų autobusų nebus imamas kelių mokestis.

Tikimasi, kad specialūs sistemos įrenginiai prisidės prie keleivių ir pačios transporto priemonės saugumo. Išsami informacija apie transporto priemonių maršrutus bus perduota 2018 m. Jungtinių Tautų transporto direkcijai. Autobusų vairuotojai galės pasiųsti tarnyboms avarinį signalą vos vienu mygtuko paspaudimu savo sistemos įrenginyje. Palydovinės navigacijos įranga pateiks tikslią transporto priemonės vietą ir duomenis siųs į ERA-GLONASS sistemą. Kiekvienas iš įrengimų yra priskiriamas konkrečiai transporto priemonei ir negali būti naudojamas kituose autobusuose.

Pagal nutarimo Nr. 202 „Dėl griežtų saugumo priemonių, taikytinų per 2018 m. FIFA Pasaulio čempionatą ir 2017 FIFA taurę Rusijos Federacijoje“ 5 punktą, Kazachstano, Maskvos, Nižnij Novgorodo , Rostovas prie Dono, Samara, Sankt Peterburgas, Sočis (2018 m. Birželio 1 d. – 2018 m. Liepos 17 d.) Ir Volgogradas, Jekaterinburgas, Kaliningradas, Saranskas (nuo 2018 m. Birželio 1 d. Iki 2018 m. Birželio 30 d.) gali būti pasiekiami tik autobusais su palydovinės navigacijos įranga.

SVARBU: tiek užsienio, tiek vidaus operatoriai turės pateikti pranešimus, kuriuose bus nurodyta informacija apie numatytas keliones, buvimo vietą, laiką ir maršrutą kiekvienam autobusui per specialų UNO Transport Directorate 2018 interneto svetainę adresu bus.transport2018.com.

Pagalbos tarnyba bus.transport2018.com: 8-800-511-30-18 (vietiniai skambučiai) ir +7-499-426-05-72 (tarptautiniai skambučiai).


Grįžti
KLAUSK