LT EN RU
Naujienos

Finansų ministerija: patiriančioms finansinių sunkumų įmonėms mokestinės nepriemokos sumokėjimo terminas gali būti atidėtas

2022 gegužės 12

Įmonėms, dėl įvairių priežasčių patiriančioms finansinių sunkumų, mokestinės nepriemokos sumokėjimo terminas gali būti atidėtas arba išdėstytas, su mokesčių mokėtoju sudarius mokestinės paskolos sutartį. Tai nurodoma Finansų ministerijos rašte, kuris adresuotas „Linavai“ ir kitoms vežėjus, logistus ir muitinės tarpininkus vienijančioms asociacijoms.

„Už suteiktą mokestinę paskolą yra mokamos palūkanos, kurių dydis šiuo metu yra 0,01 proc. už kiekvieną naudojimosi mokestine paskola dieną. Sprendimą dėl tokios pagalbos suteikimo, atsižvelgdamas į su konkrečia įmone susijusias faktines aplinkybes, priima mokesčių administratorius“, – rašoma Finansų ministerijos rašte.

Priminsime, kad balandį transporto, logistikos ir muitinės tarpininkų veiklą vykdančios asociacijos kreipėsi į Ekonomikos ir inovacijų ministeriją, Susisiekimo bei Finansų ministerijas prašydamos atidėti mokesčių mokėjimą Valstybinei mokesčių inspekcijai ir „Sodrai“, numatyti paramą skaitmenizuojant procesus, greičiau suteikti lengvatines paskolas apyvartinėms lėšoms.


Grįžti
KLAUSK