LT EN RU
Naujienos

„Fleet union“ klientams – nuolaidos

2019 sausio 28

Asociacijos „Linava“ nariams, kurie naudojasi „Fleet union“ degalų kortele FUNN, degalinėse „VIADA“ ir „BALTIC PETROLEUM“  elektroninių kelių vinječių aptarnavimo mokesčiui nuo vasario 1 dienos bus suteikta 50 proc. nuolaida.

Toks susitarimas buvo pasiektas „Linavos“ iniciatyva įvykusiame asociacijos „Linava“ sekretoriaus paslaugų plėtrai ir inovacijoms Zenono Buivydo ir Paslaugų skyriaus vadovės Nijolės Badikonienės susitikime su UAB „Fleet union“ atstovais.

Taip pat buvo sutarta, kad asociacijos nariai, turintys FUNN korteles, galės įsigyti el.vinjetę naudojantis SMS kodu virtualioje įsigijimo vietoje (ne degalinėse). Kai kelių vinjetės įsigyjamos naudojant SMS kodą virtualioje įsigijimo vietoje „PLK000 Vilniaus r. Užubalių k.“, nuo vasario 1 d. bus taikomas  0,83 eur (plius PVM) įsigijimo mokestis už kiekvieną įsigytą vinjetės vienetą.

Kelių vinječių aptarnavimo mokestis bus įtraukiamas į asociacijos nariui pateiktą PVM sąskaitą faktūrą.

Kaip žinoma, asociacija „Linava“ yra pasirašiusi bendradarbiavimo susitarimą su UAB „Fleet union“ ir naudojasi grupinio degalų pirkimo privalumais VIADA, BALTIC PETROLEUM bei kituose „Fleet union“ valdomuose degalinių tinkluose. Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos „Linava“ nariams taikomas sąlygas degalų pirkimui asociacijos nariai ras čia.

Kviečiame pasinaudoti teikiamomis galimybėmis!