LT EN RU
Naujienos

Gegužės 18 d. – nuotolinis seminaras vežėjams, norintiems dirbti Vokietijos rinkoje

2022 balandžio 28

„Linavos“ mokymo centras kviečia transporto įmonių atsakingus darbuotojus registruotis į gegužės 18 d. 10 val. vyksiantį nuotolinį seminarą, kurio metu Vokietijoje dirbanti advokatė Dr. Danguolė Hackel pristatys naujausią informaciją, susijusią su Vokietijos transporto verslo aplinkos aktualijomis – kelių transporto licencijos išdavimo tvarka, naujais reikalavimais dėl katotažo tasyklių taikymo Vokietijoje ir kitais aktualiais vežėjams klausimais.

Dr. D. Hackel yra Vokietijos Advokatų Tarybos narė, turinti ilgametę patirtį konsultuojant vietines ir užsienio įmones bei valstybines įstaigas ir investuotojus įmonių steigimų, įsigijimų, pardavimų ir susijungimų, jungtinės veiklos sandoriuose, investicijose į startuolių veiklą, viešuosiuose pirkimuose ir pardavimuose bei valstybės skelbtuose konkursuose ir kitais įmonių teisės, komercinės teisės ir atitikimo teisės normoms klausimais.

„Kviečiame transporto įmonių specialistus aktyviai dalyvauti renginyje ir pasisemti žinių apie naujoves kelių transporto sektoriuje Vokietijoje iš profesionalios lektorės“, – sako „Linavos“ mokymo centro direktorė Nijolė Badikokienė.

Renginio programa:

  1. Bendra teisinės aplinkos apžvalga žengiant į Vokietijos rinką.
  2. Juridinio asmens (įmonės) steigimas. Pagrindinės praktinės problemos steigiant verslą.
  3. Bendra darbo teisės apžvalga: darbo sutartis ir rūšys, darbo sąlygos ir atleidimas iš darbo. Socialinis draudimas.
  4. Trečiųjų šalių piliečių, pavyzdžiui, Baltarusijos, Ukrainos, įdarbinimas Vokietijoje.
  5. Kelių transporto licencijos išdavimo tvarka Vokietijoje.
  6. Nauji reikalavimai dėl kabotažo taisyklių taikymo Vokietijoje.
  7. Sankcijos Vokietijoje už darbo ir transporto teisės pažeidimus.

Seminaras vyks 2022 m. gegužės 18 d. nuotoliniu būdu TEAMS platformoje (tiksli prisijungimo nuoroda bus atsiųsta prieš renginį). Seminaro trukmė: 10:00 – 12:00 val. Dalyvio mokestis: 100 EUR (0 PVM). Registruotis į renginį prašome per šią nuorodą REGISTRUOTIS

Seminaro metu lektorė pagal laiko galimybes atsakys į raštu užduodamus dalyvių klausimus, kuriuos galite atsiųsti el. paštu mc@linava.lt Daugiau informacijos tel. +370 611 24413 arba el. paštu mc@linava.lt