LT EN RU
Naujienos

IRU apdovanos geriausius transporto įmonių vadovus

2018 sausio 12

Tarptautinė vežėjų sąjunga IRU apdovanos geriausius aukščiausio rango transporto įmonių vadovus, kurie nusipelnė kelių transportui vadovavimo pasiekimais ar besidalindami savo profesionalia patirtimi. Apdovanojimas „IRU Award for Top Road Transport Managers“ (Iru apdovanojimas aukščiausio lygio kelių transporto vadovams) susideda iš diplomo ir specialaus ženkliuko.

IRU šį prestižinį apdovanojimą įsteigė, siekdama pagerbti aukščiausio lygio krovinius ir keleivius vežančių įmonių vadovus, kurie savo įmonės veikloje taiko novatoriškus sprendimus, siekia pagerinti aplinkos apsaugą, kelių eismo saugumą bei našumą. Geriausi kelių transporto vadovai nuolat ieško būdų, kaip pagerinti savo įmonių transporto paslaugų kokybę ir tvarumą. Tai profesionalai, skatinantys socialinę atsakomybę, siekiantys auginti visos komandos įgūdžius.

Reikalavimai nominuojamiems vadovams:

  • Dirba vienoje transporto kompanijoje tose pačiose pareigose (Vadovas, generalinis direktorius, transporto vadovas ir pan.) bent penkis metus, iš kurių pastaruosius tris įmonė yra asociacijos „Linava“ narys.
  • Savo darbinės veiklos metu įmonė pasižymėjo išskirtiniu augimu ar vystant specifines aukštos kokybės paslaugas.
  • Vadovas baigęs IRU Akademijos profesinių kompetencijų mokymus ir turi tai patvirtinantį CPC sertifikatą ar analogišką kvalifikaciją patvirtinantį dokumentą iš tarptautinių transporto organizacijų.
  • Vadovas nuolat siekia pagerinti transporto kompanijos teikiamų paslaugų kokybę ir tvarumą, puoselėja pagrindines vertybes, vadovaujasi moralės normomis, priima novatoriškus sprendimus, rūpinasi aplinkos apsauga, kelių eismo saugumu bei našumu, lavina vairuotojų ir kitų darbuotojų įgūdžius, atsižvelgdamas į nacionalinių ir tarptautinių kelių transporto standartų ir geriausias praktikas.
  • Demonstruojamas lojalumas aktyviai dirbant su nacionaline asociacija „Linava“.
  • Nuolatos skatina savo darbuotojus mokytis IRU Akademijos akredituotose įstaigose, kad galėtų užtikrinti sklandžią kelių transporto veiklą suderintą su naujausiais teisės aktais.
  • Pritaikė tarptautinės kompanijos standartus siekiant didinti eismo saugumą ir skatinti gamtos apsaugą.
  • Jei vadovas yra tarptautinės krovinių gabenimo kompanijos atstovas, jis turi reguliariai vykdyti šią veiklą.
  • Vadovaujant nominuojamam asmeniui, įmonėje nebuvo rimtų muitinės ar administracinių reikalavimų pažeidimų

Pastabos:

Iš vienos įmonės gali būti nominuotas tik vienas vadovas, kurio atitikimą keliamiems reikalavimams tvirtina asociacija „Linava“.

Informaciją apie nominuojamus asmenis prašome pateikti iki sausio 28 d. užpildžius ir pasirašius anketą, kurią rasite paspaudę šią nuorodą. Anketą siųskite el. paštu vytautas.kleinauskas@linava.lt.

Daugiau informacijos tel. 852 78 65 28 arba 8614 68780.