LT EN RU
Naujienos

IRU-ECR skundų linija veiks ir lietuvių kalba

2013 kovo 04
Nuo šiol informaciją atsakingai institucijai galima bus pranešti ne tik anglų, prancūzų, vokiečių ir rumunų kalbomis, bet ir švedų, olandų, vengrų, lietuvių, lenkų bei slovakų. Scania nuotr.

IRU – ECR („Euro Controle Route“ –Europos kontrolės institucija) atnaujino savo sistemą, kurioje galima pateikti skundus dėl nesąžiningai paskirtų baudų ar kitų poveikio taikymo priemonių. Nuo šiol sistemoje skundus galima pateikti 10 užsienio kalbų, tarp kurių yra ir lietuvių. Atnaujinus skundų teikimo sistemą siekiama pagerinti transporto priemonių kontrolės atlikimą.

Nuo šiol informaciją atsakingai institucijai galima bus pranešti ne tik anglų, prancūzų, vokiečių ir rumunų kalbomis, bet ir švedų, olandų, vengrų, lietuvių, lenkų bei slovakų.

Jei jus patikrino dėl vairavimo ir poilsio režimo reikalavimų laikymosi ir nesutinkate su paskirta bauda ar pritaikyta kita poveikio priemone, apie tai galite pranešti šioje interneto svetainėje. Pateikdami informacija apie kontrolę, padėsite IRU geriau suvokti problemas susijusias su Europos teisės aktų, reglamentuojančių vairavimo ir poilsio režimą, taikymu.

IRU atkreipia dėmesį, kad skundų linija nevykdo procedūrų, pagal kurias jums taikyta poveikio priemonė būtų sumažinta ar panaikinta. Norėdami apskųsti ir panaikinti paskirtas nuobaudas, turite kreiptis į institucijas, kurios nuobaudas paskyrė.