LT EN RU
Naujienos

Išrinktas naujas asociacijos „Linava“ prezidiumas

2016 kovo 01

Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos „Linava“ nariai pastarosiomis dienomis rinkosi į regioninius susirinkimus, kurių metu pirmą kartą asociacijos veikoje buvo renkami prezidiumo nariai. Taip pat iškelti kandidatai į Revizijos komisiją.

Visuose regioniniuose susirinkimuose dalyvavo reikiamas narių skaičius, kad būtų galima spręsti svarbius asociacijai klausimus, kurie buvo susiję su prezidiumo narių rinkimu. Naujai išrinkti asociacijos valdymo organo nariai vadovaus „Linavai“ nuo ateinančio kongreso, kuris vyks pavasario antrojoje pusėje. Prezidiumo narių kadencija truks dvejus metus. Iki kongreso savo pareigas toliau eis šiuo metu asociacijos prezidiume esantys vežėjai. Primename, kad prezidiumo veikloje taip pat dalyvauja ir asociacijos prezidentas Erlandas Mikėnas.

Išrinktų prezidiumo narių sąrašas:

Panevėžio regionas – Julius Misiūnas;

Kauno regionas – Artūras Rutkauskas, Romas Vosylius;

Klaipėdos regionas – Artūras Telmentas;

Šiaulių regionas – Vytas Bučinskas;

Alytaus regionas – Bronislavas Geležiūnas;

Vilniaus regionas – Irina Stančinskaja, Aldas Motiejūnas, Marjan Svirko;

Keleivinis transportas – Rimantas Martinavičius.

Ateinančiame kongrese taip pat bus renkama asociacijos Revizijos komisija. Regioninių susirinkimų metu buvo iškelti kandidatai į šią komisiją. Revizijos komisijos nariais pretenduoja tapti: Aušra Mecelienė, Saulius Vaiginis, Mindaugas Kapleris, Zenonas Buivydas, Jonas Urbonas, Petras Čyžius, Linas Paknys, Judita Šimulevič, Alicija Monkevič ir Liucija Žukienė. Revizijos komisiją sudarys trys asmenys.

Iš viso susirinkimuose dalyvavo 387 balso teisę turintys nariai iš 671.