LT EN RU
Naujienos

Išskirtiniai DKV pasiūlymai „Linavos“ nariams

2017 kovo 02

Asociacija „Linava“ bendradarbiauja su vienu iš lyderiaujančių degalų kortelių operatorių Europoje „DKV Euro Service“, kuris asociacijos nariams siūlo išskirtines degalų kainas, o taip pat turi naujienų jau besinaudojantiems šiuo projektu – rytų valstybėse teikiamų paslaugų paketas padidėjo ir tapo konkurencingas. 

Asociacijos „Linava“ ir „DKV Euro Service“ bendradarbiavimo rezultatas – projektas, kuris leidžia asociacijos nariams gauti specialias nuolaidas degalams visoje Europoje. Šiuo metu projekte dalyvauja beveik 200 asociacijos narių. Daugiau nei du trečdaliai iš jų yra smulkios ir vidutinės įmonės.

Iki praėjusių metų pabaigos šis projektas buvo orientuotas į vakarus, tačiau šiuo metu vežėjams siūlomos konkurencingos degalų kainos ir rytuose. „Suradome stiprius partnerius, o tai leido plėsti rytų segmento pasiūlymus. Šiai minutei ypač geros sąlygos Rusijoje ir Baltarusijoje ir tai yra visiškai naujas pasiūlymas vežėjams. Ateityje ir toliau plėsimės rytų kryptimi. Pateiksime gerus pasiūlymus ir kitose rytų valstybėse“,- apie padidintą kompanijos dėmesį rytams užsimena „DKV Euro Service“ vadovas A. Michejenko ir priduria: „Visiškai atnaujintą pasiūlymą Rusijos rinkai žadame pristatyti jau nuo kitos savaitės. Esame pasiruošę kaip lygus su lygiais konkuruoti su rinkos senbuviais!“

Pasak pašnekovo, asociacija „Linava“ labai primena vakarietiškų asociacijų modelius. Tai vežėjus vienijanti asociacija, kuri savo nariams siūlo įvairius paslaugų paketus surasdama partnerius, kurie pateikia geriausias sąlygas. Tuo ir pagrįstas DKV ir „Linavos“ bendradarbiavimas.

„Jau dabar siūlome vežėjams tikrai geras sąlygas, o jei ateityje projektas dar labiau išaugs, tai leis su tiekėjais derėtis dėl dar geresnių pasiūlymų. Šiais metais norėtųsi daugiau bendravimo su vežėjais. Galbūt jie turi daugiau specifinių poreikių paslaugoms, kurias galėtume pasiūlyti, bet šiuo metu to nežinome“,- apie tai, kad norima plėsti siūlomų paslaugų paketą užsimena A. Michejenko. „Paskutinis mus pasiekęs pageidavimas iš asociacijos narių pusės – didinti transporto priemonių serviso paslaugų prieinamumą. Tad nusprendėme nebetaikyti jokių papildomų aptarnavimo mokesčių asociacijos nariams, besinaudojantiems DKV tinkle esančių servisų paslaugomis“,- tęsia A. Michejenko.

„DKV Euro Service“ pasiūlymu gali pasinaudoti absoliučiai visi asociacijos nariai, nepriklausomai nuo valdomo transporto parko dydžio. „DKV Euro Service“ sąlygos naudingos tiek dideliems, tiek mažesniems vežėjams, o pastariesiems sąlygos ypač palankios. „DKV Euro Service“ turi daugiau nei 54 600 degalinių bei aptarnavimo taškų tinklą keturiasdešimt dvejose Vakarų bei Rytų Europos šalyse.

DKV asociacijos nariams siūlo naudotis ir kitomis paslaugomis. Naudojantis DKV kortelėmis bei bendrovės išduodamais automatiniais kelių apmokėjimo aparatais galima atsiskaityti už naudojimąsi keliais ir tuneliais visoje Europoje, o taip pat Baltarusijoje bei Rusijoje. Taip pat šiuo metu pastebima tendencija, kad įmonės techninius aptarnavimus pradeda atlikinėti užsienio valstybėse. DKV netaikydama jokio papildomo mokesčio siūlo naudotis plačiu serviso tinklu Europoje.

Asociacijos „Linava“ nariai, norėdami gauti konkrečias projekto sąlygas ir nuolaidas, maloniai prašomi kreiptis tel. (5) 2786508.


Grįžti
KLAUSK