LT EN RU
Naujienos

Įvyko jubiliejinis 300-asis prezidiumo posėdis

2017 kovo 23

Kovo 22 d. įvyko 300-asis asociacijos „Linava“ prezidiumo posėdis. Jo metu patvirtinta kongreso darbotvarkė, pakeista asociacijos vizija ir misija, spręsti kiti klausimai.

Posėdis kaip visuomet prasidėjo nuo asociacijos finansinės padėties pristatymo. Apžvelgti vasario mėnesio rezultatai. Taip pat priimti sprendimai, kurie reikalingi, kad vyktų sėkminga finansinė apskaita.

Vėliau pateikta prezidiumo sprendimų vykdymo ataskaita. Pristatytos naujienos iš CAD darbo grupės posėdžio, kuriame svarstyto TIR sistemos pokyčiai.

Aptarta ir nustatyta artėjančio kongreso darbotvarkė. Apie ją artimiausiu metu vežėjai bus informuoti kartu su kvietimu į kongresą. Primename, kad kongresas numatytas balandžio 26 d.

Atvykęs advokatas pristatė analizę dėl galimybės draustis privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu užsienio valstybėse. Pateikti pavyzdžiai kitose Europos Sąjungos šalyse, apžvelgta esama teisinė bazė, kuri reglamentuoja draudimą draustis užsienio valstybėse.

Taip pat atnaujintos ir asociacijos misija ir vizija. Naujoji misija – „Siekiame, kad Lietuvos kelių transporto įmonės būtų konkurencingos šalies ir pasaulinėse rinkose“, vizija – „Stipri asociacija – stiprūs vežėjai“. Taip pat prezidiumo nariams pristatyti šiems metams iškelti tikslai ir jų vykdymo planas.

Vėliau diskutuota apie bendradarbiavimo galimybes su Migracijos tarnyba, kad pavyktų greičiau sutvarkyti vežėjų pateikiamus dokumentus susijusius su trečiųjų šalių darbuotojais. Asociacija planuoja atlikti dalį funkcijų, kurios paspartintų dokumentų tvarkymo procesus.