LT EN RU
Naujienos

Įvyko teisinių reikalų komiteto posėdis

2018 gegužės 14

Praėjusią savaitę įvyko teisinių ir organizacinių reikalų komiteto posėdis. Posėdžio pradžioje buvo diskutuojama dėl nepriekaištingos reputacijos sąvokos bei reikalavimų nepriekaištingą reputaciją turintiems atitikti asmenims. Vėliau buvo svarstoma dėl tolimesnio bendradarbiavimo su viena iš Asociaciją „Linava“ teismo procesuose atstovaujančių advokatų kontorų.  Svarstyta galimybė papildyti asociacijos „Linava“ narių ir kandidatų į narius priėmimo, dalyvavimo ir šalinimo iš asociacijos taisykles.

Siekiant viešumo ir skaidrumo principais grindžiamos asociacijos „Linava“ veiklos, buvo diskutuojama dėl galimos tvarkos, nustatančios tarybų, komitetų, darbo grupių posėdžių protokolų viešinimo taisykles. Šiais klausimais buvo suformuotos teisinių reikalų komiteto rekomendacijos, kurias numatyta pateikti artimiausio prezidiumo posėdžio metu.

Komiteto posėdyje dėmesio susilaukė ir eilių pasienyje klausimas, tačiau bendru sutarimu plačiau išnagrinėti šį klausimą nuspręsta Krovininės tarybos metu.