LT EN RU
Naujienos

Kandidatai į EP – apie Lietuvos interesus Europoje

2019 gegužės 15

Gegužės 14 d. „Linavos“ generalinis sekretorius Mečislavas Atroškevičius ir sekretorius transporto politikai Tomas Garuolis dalyvavo Lietuvos pramonininkų konfederacijos organizuotoje kandidatų į Europos Parlamentą sąrašų lyderių diskusijoje.

Susitikime buvo kalbama, jog Lietuvos interesas – stipri Europos Sąjunga, todėl Lietuvos atstovai Europos Parlamente turi siekti šio tikslo. Tarp prioritetų buvo išvardinti ir aptarti ES sienų apsauga, migracijos srautų suvaldymas, ES vieningosios rinkos apsauga, ekonominio stabilumo ir ekonomikos augimo užtikrinimas, piliečių socialinė apsauga ir garantijos, ES saugumo ir gynybos politikos įgyvendinimas.

„Linavos“ bei kitų vežėjų organizacijų atstovai kandidatams į EP išsakė savo poziciją dėl Mobilumo paketo bei kitų vežėjams aktualių klausimų. Vežėjai išreiškė viltį, kad bus išgirsti, o Lietuvos atstovai imsis atsakingai atstovauti vienos svarbiausių Lietuvos verslo sričių interesus.

Plačiau vykusią diskusiją pristatė jos iniciatoriai – Lietuvos pramonininkų konfederacija http://www.lpk.lt/diskusijoje-su-verslo-bendruomene-i-europos-parlamenta-kandidatuojanciu-politiniu-partiju-sarasu-lyderiai-ivardijo-savo-prioritetus/.