2018 sausio 09

Keleivių vežėjų problemos aptartos LTSA


bus-2730653_960_720

2018 m. sausio 9 d. asociacijos „Linava“ generalinis sekretorius Tomas Garuolis, Transporto reikalų skyriaus vyr. specialistas J. Stolovickij ir keleivių vežėjų atstovai lankėsi Lietuvos transporto saugos administracijoje (toliau – LTSA). Susitikime dalyvavo LTSA direktoriaus pavaduotojas Justas Rašomavičius ir Transporto veiklos reguliavimo skyriaus vedėjas Virginijus Čiškauskas.

Pasitarimo metu buvo išsakyti keleivių vežėjų nuogąstavimai dėl leidimų keleivių vežimui tolimojo reguliaraus susisiekimo maršrutais išdavimo tvarkos, kreiptasi dėl galimybės dabar galiojančius leidimus pratęsti dar 5 metams. Prašant pratęsti leidimų galiojimą, pateikti šie argumentai:

LTSA vadovai išklausė keleivių vežėjų nuogąstavimus ir suprato jų poziciją, tačiau pareiškė, kad prieš priimant sprendimą dėl leidimų pratęsimo, klausimas bus derinamas su Konkurencijos taryba.

LTSA vadovybė taip pat paprašė įspėti vežėjus, kad pereinant prie LTSA paslaugų teikimo tik elektroniniu būdu, vežėjams būtina pasirūpinti elektroniniu parašu.