LT EN RU
Naujienos

Kitą savaitgalį hakatone „Hack4Linava“ inovacijos susijungs su transporto sektoriumi

2022 gegužės 20

Gegužės 20 d. vykusiame Lietuvos nacionalinės vežėjų asociacijos „Linava“ Prezidiume pristatyta naujausia informacija apie pirmą kartą Lietuvoje organizuojamą hakatoną „Hack4Linava“. Jau po savaitės šio renginio metu geriausias inovacijų idėjas transporto sektoriui pasiūliusios komandos laimės piniginius prizus, galės prisidėti jas įgyvendinant, užmegzti ryšius su tarptautine verslo bendruomene, susikurti sau darbo vietą ar net verslą pradėti.

Tokios galimybės atsiveria gegužės 27-29 d. Vilniuje, Mokslinės informacijos ir komunikacijos centre (Saulėtekio al. 5) vyksiančiame hakatone, kurį organizuoja asociacija „Linava“ ir Susisiekimo ministerija.

Inovacijų ir transporto politikos sekretorius Andrius Burba asociacijos nariams primena, kad renginys įvyks jau kitą savaitę ir kviečia kalendoriuose pasižymėti dvi svarbias datas bei stebėti tiesiogines transliacijas, kuomet gegužės 28 d. investuotojas Ilja Laursas skaitys pranešimą ir gegužės 29 d. uždarymo renginį, kuomet bus apdovanojami geriausias idėjas pasiūlę dalyviai.

„Taip pat kviečiu užsukti į asociacijos „Linava“ Facebook ir Linkedin paskyras, kur galima rasti informaciją apie renginį, dalintis ten esančia informacija per savo įmonių paskyras ir kitas platformas socialiniuose tinkluose. Be to, jau kitą savaitę šis renginys bus pristatomas ir naujienų portale „Delfi“, o šiuo metu jau sukasi specialus klipas radijo stotyje „Power hit radio“, „Super FM“. Tad kviečiu dalintis renginio informacija bei pasiūlyti dalyvauti tiems, kam ši tema yra artima ir įdomi“, – sako hakatono organizatorius A. Burba.

Pasak jo, pirmosios vietos laimėtojams atiteks 3000 eurų, antrosios – 2000, o trečiosios – 1000 eurų piniginiai prizai. Visgi svarbiausia yra tai, kad geriausių idėjų autoriai galės jas paversti realybe. Pavyzdžiui, jei laimės studentų pasiūlytos idėjos, jie galės susikurti sau darbo vietą ir turėti puikų startą karjeroje transporto sektoriuje. Jei geriausiais bus pripažinti verslo, pavyzdžiui, startuolių, projektai, jie turės galimybę užmegzti ryšių tarptautinėje bendruomenėje, išplėsti verslą, susirasti naujų partnerių ir galbūt tapti dar vienu vienaragiu Lietuvoje.

Renginyje dalyvaus ir jį moderuos žinomi Lietuvos ir užsienio verslo atstovai, ekonomistai, finansų ir kitų sričių ekspertai – verslininkas ir investuotojas Ilja Laursas, Tarptautinės kelių transporto sąjungos (IRU) generalinis sekretorius Umberto De Preto, Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Vidmantas Janulevičius, Transporto inovacijų asociacijos valdybos pirmininkas Jurgis Adomavičius, Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos „Lineka“ prezidentas Edmundas Daukantas ir daugelis kitų.

Daugiau informacijos bei registracija: https://hack4linava.lt/


Grįžti
KLAUSK