LT EN RU
Naujienos

Klaipėdos ir Šiaulių informaciniai regioniniai susirinkimai – kovo 8 d.

2021 kovo 05

Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacija „Linava“ primena, kad kovo 8 d. vyks du regioniniai informaciniai susirinkimai – 10.00 val. Klaipėdos, o 14.00 val. Šiaulių informaciniai regioniniai susirinkimai. Asociacijos narius kviečiame registruotis ir aktyviai dalyvauti.

Darbotvarkėje numatyta aptarti naujausius transporto verslą reglamentuojančių teisės aktų pakeitimus, problemas dėl leidimų kvotų su Rusija, Baltarusija, Uzbekistanu ir Ukraina. Taip pat bus aptarti užsienio vežėjų kontrolės, „trečiųjų“ šalių darbuotojų įdarbinimo klausimai, Mobilumo paketo problematika, Vyriausybės nustatytos pagalbos nuo koronaviruso (COVID-19) ribojimų nukentėjusiam verslui.

Šis informacinis susirinkimas bus transliuojamas internetu, tad norintieji galės stebėti ne tik gyvai realiu laiku, bet ir peržiūrėti vaizdo įrašus patogiu metu. Asociacijos nares – įmones prašome deleguoti po vieną atstovą, kurie gyvai dalyvaus susirinkimuose, o visus kitus kviečiame stebėti transliacijas per interneto svetainę www.linava.lt

Daugiau informacijos: http://www.linava.lt/regioniniai/